Debrecen város napján óvodásaink részt vettek a "Debrecen színei" rajzversenyen, melynek témája a „Debrecen színei – a város, ahol élek” volt.

Mihók Marcell második helyezett lett, Nagy Petra és Szakály Anna pedig különdíjat kapott. Minden óvodásunk emléklapot kapott.

 

A rajzversenyen részt vettek:

Gulyás Gellért Bulcsú (Katica csoport), Szegedi Noémi (Katica csoport), Szakály Anna Magdolna (Katica csoport), Szilágyi Emma Janka (Katica csoport), Farkas Dénes (Pillangó csoport), Kocsis Antal Kristóf (Pillangó csoport), Mihók Marcell (Pillangó csoport), Nagy Petra (Pillangó csoport), Szigeti Hanna (Pillangó csoport), Szőlősi Amarilla (Pillangó csoport).

 

Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
Rajzverseny
Download
 
 
Powered by Phoca Gallery

ökoiskola

Svetits-hetek előadásán
Kaláka együttes koncertje
Termények megáldása-óvoda
Szalagtűző műsor
Farsang az általános iskolában
Gimnazisták klubja
Diákelőadás a Svetits-héten
Általános iskolás kisdiák
Svetits-nap
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Svetits-cukrászda
Évnyitó az általános iskolában
Gimnáziumi évnyitó
Karácsonyi kézműveskedés
Svetits-nap
Máriapócsi zarándoklat
Kollégiumi beavató
Általános iskolás kisdiákok
Szalagtűző
Sítábor
Óvodai karácsony
Karácsonyi műsor
Nyakkendőátadó műsor
Gimnáziumunk röplabda csapata
Mikulás műsor az általános iskolában
Október 2021
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
okt.20. Sze, 07:00 - 17:00-okt.21. Cs
Befizetés
okt.22. P, 11:00 - 11:25
Okt.23-i megemlékezés (ált.isk.)
okt.22. P, 18:00 -
Végzős bál (12.A)
okt.23. Szo, 18:00 -
Végzős bál (12.B)
okt.24. V-nov. 1. H
Őszi szünet
nov. 7. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
nov.10. Sze, 16:00 - 18:00
Fogadóóra (felsősöknek)
nov.11. Cs, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
nov.18. Cs, 16:30 - 18:00
Fogadóóra a gimnáziumban
nov.23. K, 16:30 -
Szülői képviselők gyűlése
nov.24. Sze, 09:00 - 12:00
Nyílt nap (gimn.)