Június

Oparaugo Laura (9.A) a Reading in English olvasási versenyen megyei IV. helyezést ért el.
Felkészítő tanára Gál József volt.


Május

Az Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyen, Maiores kategóriában Füzesi Marcell (10.A) 6. helyezést ért el, Pete András (10.B) kiemelt dicséretben részesült. Minores kategóriában Tőkés Kinga (10.B) 7. helyezést ért el, Szabó Zita (10.A) és Batíz Liza Stella (10.B) kiemelt dicséretben részesült. Felkészítő tanáruk Géczy M. Erzsébet volt.


Március

Kuhn Veronika (7. B) az OATV (Országos Angol Tanulmányi Verseny) II., megyei fordulójában IV. helyezést ért el.
Felkészítő tanára Lukács Katalin volt.

 

Az Állatorvosi Egyetem által szervezett 3. Országos Állategészségügyi Verseny 4. fordulójában, az országos döntőn, gimnáziumunk csapata VII. helyezést ért el. A versenyen 170 csapat indult.

A csapat tagjai voltak: Fejes Petra, Páll Virág Anna és Szabó Ábel 12. A osztályos tanulók.


Február

Füzesi Marcell (10.A) a Fekvenyomó Diákolimpia Kelet-magyarországi elődöntőjében II. helyezést ért el.

 

Pete András (10.B) latin nyelvből az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) országos döntőjébe jutott.

Felkészítő tanára Géczy M. Erzsébet volt.

 

Gulácsi Kendra (9. A) a Debrecenben tartott Diákolimpián, kardvívásban III. helyezést ért el, és ezzel az eredményével kvalifikálta magát az országos fordulóra. tovább az oklevélhez >>


Január

Gimnáziumunk röplabda csapata "A" kategóriában, a leány V-VI. korcsoportos Diákolimpia 2019/2020. tanév országos elődöntőjében III. helyezést ért el.

Edzőjük Nagyné Farkas Gyöngyvér volt.

 

Papp Bálint (10.B) Judo Ifjúsági Országos Rangsorversenyen I. helyezést ért el.

 

Füzesi Marcell (10.A) és Pete András (10.B) latin nyelvből bejutottak az OKTV II. fordulójába.

Felkészítő tanáruk Géczy M. Erzsébet volt.

 

Szabó Ábel (12.A) biológia I. kategóriában az OKTV II. fordulójába jutott.

Felkészítő tanára Dr. Benkőné Ladányi Éva volt.

 

Hajós Eszter (11.A) informatika I. kategóriában az OKTV II. fordulójába jutott.

Felkészítő tanára Szűkné Iski Izolda volt.

 

Kuhn Borbála (9.B) a Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny-Alkalmazás kategóriá II. fordulójába jutott .

Felkészítő tanára Szűkné Iski Izolda volt.

 

Kuhn Veronika (7. B) az Országos Angol Tanulmányi Verseny II. fordulójába jutott.

Felkészítő tanára Lukács Katalin volt.

Berényi Rebeka Anna (7.A) és Striffel Dominik Fabríció (7.A) is továbbjutott az Országos Angol Tanulmányi Verseny II. fordulójába.

Felkészítő tanáruk Szurmai Tamás volt.



ökoiskola

Általános iskolás kisdiákok
Szalagtűző műsor
Máriapócsi zarándoklat
Kollégiumi beavató
Svetits-cukrászda
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Karácsonyi műsor
Kaláka együttes koncertje
Évnyitó az általános iskolában
Diákelőadás a Svetits-héten
Farsang az általános iskolában
Karácsonyi kézműveskedés
Svetits-hetek előadásán
Szalagtűző
Gimnáziumunk röplabda csapata
Gimnáziumi évnyitó
Óvodai karácsony
Svetits-nap
Mikulás műsor az általános iskolában
Általános iskolás kisdiák
Svetits-nap
Termények megáldása-óvoda
Nyakkendőátadó műsor
Sítábor
Gimnazisták klubja
Július 2020
H K Sz Cs P Szo V
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
jún.16. K-aug.31. H
Nyári szünet
júl.27. H-júl.31. P
Nyári szünet az óvodában
aug.24. H, 16:30 -
Hetedikes szülői értekezlet (gimn.)
aug.25. K, 16:30 -
Szülői értekezlet a leendő ovisok szüleinek
aug.26. Sze, 16:00 -
Ovis búcsúztató
aug.27. Cs, 07:00 - 17:00-aug.28. P
Befizetés (szeptemberre)
aug.27. Cs, 15:30 - 18:00
Tankönyvek átvétele
aug.27. Cs, 16:30 -
Elsősök szüleinek találkozása
aug.28. P, 08:00 - 17:00
Hetedikesek találkozása (gimn.)
aug.28. P, 16:30 - 17:30
Elsősök ismerkedése, közös játék
aug.30. V, 09:00 -
Évnyitó szentmise (ált.isk.)
aug.30. V, 13:00 - 19:00
Beköltözés a kollégiumba
aug.30. V, 16:30 -
Évnyitó szentmise (gimn.)
aug.31. H
Tanévkezdő kirándulás (gimn.)
szept. 1. K, 07:45 - 17:00
Első tanítási nap