Tanári kar

 

Tanári fogadóórák    
Bártfay Katalin M. Zsuzsanna  

Bártfay Katalin M. Zsuzsanna

igazgató

matematika, informatika,

technika, hittan (r)

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Némethné Székely Julianna

igazgatóhelyettes

informatika

 

     
Baranya Csaba

Baranya Csaba

 történelem, hittan, néprajz

Dr. Benkőné Ladányi Éva

biológia, földrajz

Dr. Bényeiné Oláh Éva

matematika, fizika

Dr. Csernyé Szincsák Ibolya

Dr. Csernyné Szincsák Ibolya

matematika, ábrázoló geometria

Csurkó Evelin

olasz, történelem

Debreczeni Márk

angol, történelem

Erdeiné Poráczki Judit

Erdős István

Dénesiné Zabó Judit

angol, magyar

Erdeiné Poráczki Judit

magyar, latin

Erdős István

történelem, magyar

  Gál  József Géczy M. Erzsébet

Gál Alexandra

angol, francia

Gál József

angol, orosz

Géczy M. Erzsébet

magyar, latin, hittan (r)

     
Ivanics M. Andrea nővér

Ilauszky Gyöngyi

matematika, ének-zene

Ivanics M. Andrea

történelem

Jászai Gyöngyvér

matematika, fizika

     
Koháry Uzonka Kovács Nóra

Kepics Ilona

matematika, kémia, informatika

Koháry Uzonka

magyar, latin, hittan (r)

Kovács Nóra

biológia, kémia, mentálhigiéné

Lukács Katalin

Lukács Katalin

angol, magyar, hittan (g)

Markovics Balázs atya

hittan (r)

Marosi-Nagy Edit

magyar, drámapedagógia

Mászlainé Dr. Nagy Judit Nagyné Farkas Gyöngyvér Németh Lucia

Mászlainé dr. Nagy Judit

magyar, német

Nagyné Farkas Gyöngyvér

testnevelés, biológia

Németh M. Luca

angol, magyar, hittan (r), orosz

Ragány Rita Rozsosné Varga Borbála

Ragány Rita

német, történelem

Rozsosné Varga Borbála

 francia, német

Dr. Suba Lászlóné

ének-zene, mozgókép- és médiaismeret

Szabó Ervin atya Szabó Tímea

Surányi Anikó

magyar, gyors-és gépírás

Szabó Ervin atya

hittan (r)

Szabó Tímea

rajz és vizuális kultúra

Szarka Gergely atya Szemán Anikó

Dr. Szarka Gergely atya

hittan (g)

Szemán Anikó

magyar, történelem

Szurmai Tamás

angol, francia

     
Szűkné Iski Izolda Takácsné Bodnár Margit Tóth Anna

Szűkné Iski Izolda

informatika, matematika

Takácsné Bodnár Margit

testnevelés, biológia, gyógytestnevelés

Dr. Tóth Anna

matematika, kémia

 

Köszönet a fényképekértEz az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. (Fotó Apró; Csapó utca 1.) fényképésznek.

ökoiskola

Kaláka együttes koncertje
Máriapócsi zarándoklat
Kollégiumi beavató
Svetits-cukrászda
Szalagtűző műsor
Karácsonyi műsor
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Sítábor
Svetits-hetek előadásán
Általános iskolás kisdiák
Svetits-nap
Karácsonyi kézműveskedés
Mikulás műsor az általános iskolában
Nyakkendőátadó műsor
Svetits-nap
Diákelőadás a Svetits-héten
Évnyitó az általános iskolában
Általános iskolás kisdiákok
Termények megáldása-óvoda
Gimnáziumi évnyitó
Gimnazisták klubja
Gimnáziumunk röplabda csapata
Óvodai karácsony
Farsang az általános iskolában
Szalagtűző
Augusztus 2019
H K Sz Cs P Szo V
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
aug.21. Sze
Első nevelési nap (óvoda)
jún.16. V-aug.31. Szo
Nyári szünet
aug.21. Sze, 09:00 -
Pótvizsgák, különbözeti vizsgák
aug.27. K, 16:30 -
Szülői értekezlet a leendő ovisok szüleinek
aug.29. Cs, 07:00 - 17:00-aug.30. P
Befizetés (szeptemberre)
aug.29. Cs, 15:30 - 18:00
Tankönyvek átvétele
aug.29. Cs, 16:30 -
Hetedikes szülői értekezlet (gimn.)
aug.29. Cs, 16:30 -
Elsősök szüleinek találkozása
aug.30. P, 16:30 - 17:30
Elsősök ismerkedése, közös játék
szept. 1. V, 09:00 -
Évnyitó szentmise (ált.isk.)
szept. 1. V, 15:00 - 19:00
Beköltözés a kollégiumba
szept. 1. V, 17:00 -
Évnyitó szentmise (gimn.)
szept. 2. H, 07:45 - 17:00
Első tanítási nap
szept. 3. K
Máriapócsi zarándoklat (gimn.)
szept. 9. H, 16:30 -
Szülői értekezlet (1-2. évf.)
szept.10. K, 16:30 -
Szülői értekezlet (3-4.évf.)
szept.11. Sze, 16:30 -
Szülői értekezlet (5-8. évf.)
szept.12. Cs, 08:00 - 20:00
Szülői értekezlet (8-12. évf.)
szept.14. Szo
Kolis kirándulás