Gimnazistáink számára november 14-én, szombaton tartottuk pályaválasztási napunkat, melynek keretében meghívott vendégeink avatták be tanítványainkat választott szakmájuk rejtelmeibe.
Előadóink voltak: Kristin Brabender, a Hortobágyi Vadaspark és Vadlórezervátum projektvezetője, Bukta Bálint, a Debreceni Repülőtér földi kiszolgálásért felelős munkatársa, Szabóné J. Ildikó kertészmérnök, biogazda, Mónus Anna jeltolmács, Tímár Tamás alkalmazott grafikus, Konkoly Tünde szociális munkás, Szathmáry Erzsébet logopédus.
A program zárásaként a DE TTK képviseletében Dr. Kun Ferenc oktatási dékánhelyettes, a DE MÉK képviseletében Dr. Szabó András adjunktus, a DRHE, Kölcsey Ferenc Tanítóképzési Intézet képviseletében Dr. Eged Alice intézetvezető ismertette intézménye oktatási kínálatát.

Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
 
 
Powered by Phoca Gallery

ökoiskola

Diákelőadás a Svetits-héten
Mikulás műsor az általános iskolában
Óvodai karácsony
Karácsonyi kézműveskedés
Svetits-cukrászda
Általános iskolás kisdiák
Szalagtűző
Gimnáziumunk röplabda csapata
Termények megáldása-óvoda
Máriapócsi zarándoklat
Svetits-nap
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Svetits-hetek előadásán
Nyakkendőátadó műsor
Kaláka együttes koncertje
Svetits-nap
Sítábor
Farsang az általános iskolában
Szalagtűző műsor
Kollégiumi beavató
Gimnáziumi évnyitó
Gimnazisták klubja
Karácsonyi műsor
Általános iskolás kisdiákok
Évnyitó az általános iskolában
Március 2019
H K Sz Cs P Szo V
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
márc.24. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
márc.25. H, 07:30 -
Gyümölcsoltó Boldogasszony - mise (gimn.)
márc.28. Cs, 08:00 - 16:00
Lelki nap (ált.isk.)
ápr. 1. H-ápr. 2. K
Lelkigyakorlat (gimn.)
ápr. 2. K, 07:00 - 17:00-ápr. 3. Sze
Befizetés
ápr. 8. H, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
ápr. 8. H, 16:30 -
Szülői értekezlet (1-2. évf.)
ápr. 9. K, 16:30 -
Szülői értekezlet (3-4.évf.)
ápr.10. Sze, 16:00 -
Fogadóóra (5-8. évf.)
ápr.11. Cs, 08:00 - 16:00-ápr.12. P
Beiratkozás a leendő elsősöknek
ápr.13. Szo-ápr.23. K
Tavaszi szünet
ápr.27. Szo, 18:30 -
Szülői bál
máj. 1. Sze
Szünet (máj.1.)
máj. 4. Szo, 10:30 -
Ballagás
máj. 6. H
Írásbeli érettségi kezdete
máj. 6. H, 16:30 - 00:00-máj. 8. Sze
Anyák napja az oviban
máj. 7. K, 16:30 -
Szülői képviselők gyűlése
máj.12. V, 09:00 -
Elsőáldozás
máj.15. Sze, 08:00 - 14:00
Terézia anya ünnepe