A Rendalapító ünnepe

Ünnepi szentmisével, kaláccsal, habos kakaóval, előadásokkal ünnepeltük a Boldogasszony Iskolanővérek alapítójának, Jézusról nevezett Mária Teréziának emléknapját. Az Iskolanővérek debreceni közössége által kiírt levelező verseny győzteseinek nevére is ezen a napon derült fény. A verseny első helyezettjei: Antal Lili (11. B), Ignáth Dorina (10. A), Mikáczó Annamária (10. A), Szemán Réka (9. B) és Varga Hilda (7. A). Második helyen végeztek: Szabó Fanni (11. B), Szűcs Adél (10. B) és Kalocsai Zsófia (9. A).

Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
Terézia anya nap
Download
 
 
Powered by Phoca Gallery

ökoiskola

Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Általános iskolás kisdiákok
Termények megáldása-óvoda
Kaláka együttes koncertje
Gimnáziumi évnyitó
Svetits-hetek előadásán
Svetits-nap
Általános iskolás kisdiák
Sítábor
Óvodai karácsony
Karácsonyi műsor
Szalagtűző műsor
Farsang az általános iskolában
Máriapócsi zarándoklat
Évnyitó az általános iskolában
Svetits-nap
Gimnazisták klubja
Svetits-cukrászda
Szalagtűző
Nyakkendőátadó műsor
Kollégiumi beavató
Diákelőadás a Svetits-héten
Karácsonyi kézműveskedés
Mikulás műsor az általános iskolában
Gimnáziumunk röplabda csapata
Március 2019
H K Sz Cs P Szo V
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
márc.24. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
márc.25. H, 07:30 -
Gyümölcsoltó Boldogasszony - mise (gimn.)
márc.28. Cs, 08:00 - 16:00
Lelki nap (ált.isk.)
ápr. 1. H-ápr. 2. K
Lelkigyakorlat (gimn.)
ápr. 2. K, 07:00 - 17:00-ápr. 3. Sze
Befizetés
ápr. 8. H, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
ápr. 8. H, 16:30 -
Szülői értekezlet (1-2. évf.)
ápr. 9. K, 16:30 -
Szülői értekezlet (3-4.évf.)
ápr.10. Sze, 16:00 -
Fogadóóra (5-8. évf.)
ápr.11. Cs, 08:00 - 16:00-ápr.12. P
Beiratkozás a leendő elsősöknek
ápr.13. Szo-ápr.23. K
Tavaszi szünet
ápr.27. Szo, 18:30 -
Szülői bál
máj. 1. Sze
Szünet (máj.1.)
máj. 4. Szo, 10:30 -
Ballagás
máj. 6. H
Írásbeli érettségi kezdete
máj. 6. H, 16:30 - 00:00-máj. 8. Sze
Anyák napja az oviban
máj. 7. K, 16:30 -
Szülői képviselők gyűlése
máj.12. V, 09:00 -
Elsőáldozás
máj.15. Sze, 08:00 - 14:00
Terézia anya ünnepe