Október 18-án, gimnáziumunk pályaválasztási napján vendégeink között volt újságíró, főnővér, gyermekgyógyász, kulturális menedzser, közgazdász, ügyvéd, állatorvos, építészmérnök, vállalkozó, rendőr, katona, térinformatikával, területfejlesztéssel foglalkozó szakember, építőgépész mérnök, színész, mesterszakács és grafikus, nyomdavezető is.

Előadóink hivatásuk szépségeiről és árnyoldalairól, kihívásairól meséltek érdeklődő diákjainknak.

Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
Pályaválasztási nap
Download
 
 
Powered by Phoca Gallery

ökoiskola

Általános iskolás kisdiák
Mikulás műsor az általános iskolában
Karácsonyi műsor
Svetits-nap
Általános iskolás kisdiákok
Sítábor
Kollégiumi beavató
Farsang az általános iskolában
Svetits-nap
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Svetits-cukrászda
Kaláka együttes koncertje
Óvodai karácsony
Nyakkendőátadó műsor
Gimnáziumi évnyitó
Svetits-hetek előadásán
Évnyitó az általános iskolában
Gimnazisták klubja
Karácsonyi kézműveskedés
Diákelőadás a Svetits-héten
Szalagtűző műsor
Termények megáldása-óvoda
Gimnáziumunk röplabda csapata
Szalagtűző
Máriapócsi zarándoklat
Március 2019
H K Sz Cs P Szo V
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
márc.24. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
márc.25. H, 07:30 -
Gyümölcsoltó Boldogasszony - mise (gimn.)
márc.28. Cs, 08:00 - 16:00
Lelki nap (ált.isk.)
ápr. 1. H-ápr. 2. K
Lelkigyakorlat (gimn.)
ápr. 2. K, 07:00 - 17:00-ápr. 3. Sze
Befizetés
ápr. 8. H, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
ápr. 8. H, 16:30 -
Szülői értekezlet (1-2. évf.)
ápr. 9. K, 16:30 -
Szülői értekezlet (3-4.évf.)
ápr.10. Sze, 16:00 -
Fogadóóra (5-8. évf.)
ápr.11. Cs, 08:00 - 16:00-ápr.12. P
Beiratkozás a leendő elsősöknek
ápr.13. Szo-ápr.23. K
Tavaszi szünet
ápr.27. Szo, 18:30 -
Szülői bál
máj. 1. Sze
Szünet (máj.1.)
máj. 4. Szo, 10:30 -
Ballagás
máj. 6. H
Írásbeli érettségi kezdete
máj. 6. H, 16:30 - 00:00-máj. 8. Sze
Anyák napja az oviban
máj. 7. K, 16:30 -
Szülői képviselők gyűlése
máj.12. V, 09:00 -
Elsőáldozás
máj.15. Sze, 08:00 - 14:00
Terézia anya ünnepe