Diákjaink

 

7.A osztály
Osztályfőnök: 

      Németh M. Luca

 

Baksa Mária Anna

Bónus Zoltán

Budai Flóra

Csorba Hanna

Duris Bence

Fanc Henrietta

Harangi Nikolett

Iklódi Nóra Anna

Istenes Lili Hanna

Karmanoczki Máté

Kerek Mercédesz

Kókai Balázs

Kosztin Máté

Kosztin-Számadó Zétény

Kupovics Kincső Enikő

Lassú Boglárka

Medve Szabolcs

Rákosi Rebeka

Sánta Marisa Susana

Stiegelmayer Bálint

Tompa Levenmte István

Várady Kornélia Ibolya

 

7.B osztály
Osztályfőnök: 

      Szemán Anikó

 

Balogh Vivien Hanna

Borbély Andrea Gitta

Csobán Nikolett Szilvia

Deák Bálint

Forján Adrienn

Füzesi Anna

Herczog Maja

Győiványi Georgina Miyuki

Jónás Petra

Keczán Levente Tibor

Kiss Veronika Mária

Kovács Eszter

Kucser Máté Ákos

Laczkó Nándor

Milák Dénes Sándor

Molnár Abigél

Rácz Julianna

Schlager Márton

Steiger Máté

Szabó Márton László

Szászi Aliz

Tóth Nadin Kíra

Uszkai Boglárka Manna

 

8.A osztály
Osztályfőnök: 

      Gál József

 

Bódis Annamária Lilla

Csiki Renáta

Deák Benjamin Zsolt

Dévai Blanka

Erdei Dóra

Erdélyi Attila Máté

Fucskó Ferenc

Good Elizabeth Jonna

Gulácsi Kendra Fióna

Harapkó Máté

Hüse Kíra Cintia

Ivánta Nikolett

Juráskó Bea

Kun Anna Barbara

Lőrincz Dorisz Johanna

Nagy Nimród

Oparaugo Laura Chidera

Pálfi Csaba

Papp Imre Gergő

Papp Zsófia Patrícia

Szabó Anna Anikó

Széll Sára Margaréta

Szilágyi Zsombor

Szilvási Marcell

Szulyák Flóra Zsófia

Szurkos Ábel

Vilicsku Bence Márk

 

8.B osztály
Osztályfőnök: 

      Dr. Subáné Dombóvári Erika

 

Almási Veronika

Békési Borbála

Dancs Dorka

Dominyák Tamás

Erdei Zita

Frankó Virág

Gál Boldozsár

György Gábor Benjámin

Győri Janka

Győriványi Kolos Ákos

Hartman Renáta

Homovics Petra

Kelemen Alexandra

Kiss Kristóf

Kuhn Borbála

Lukács Adél

Matlag Dóra

Mezei Bence

Molnár Bálint

Nagy Viktória

Palotai Réka Anna

Pistár Kamilla

Sólyom Zoltán

Soós Áron

Szabó Katalin Réka

Terdik Emma

Tóth Nándor Zoltán

Urgyán Luca

Svetits 7.a Svetits 7.b

9.A osztály
Osztályfőnök: 

      Dénesiné Zabó Judit

 

Ármós Bianka

Csortos Anna

Farkas Fanni

Fekete Alexandra

Fülöp Kata

Füzesi Marcell

Good Sarah Emily

Jertyity Dávid

Juhos Gyöngyvér

Kalocsai Máté

Káplár Júlia

Kristóf Anna

Lakatos Zsófia 

Molnár Borbála

Ozsvárt Anna

Pósán Ferenc

Sánta Ana Eszter

Soós Blanka

Szabó Zita

Szentesi Teodóra

Szoboszlai Petra

Sztancs László

Takács Attila

Tarján Vivien

Tóth Petra

Varga Anna

9.B osztály
Osztályfőnök: 

      Némethné Székely Julianna

 

Balogh Zalán

Batiz Liza

Belinszki Orsolya

Bokor Johanna

Bozsányi Viktória

Czeglédi Noémi

Dancs Márton

Diószegi-Szabó Bence

Hartmann Borbála

Imre Mihály

Imre Noémi

Kókai Máté

Medve Boglárka

Mitró Veronika

Nagy Dorina

Nyitrai Boglárka

Papp Bálint

Papp Laura

Pauk Eleonóra

Pete András

Szabó Tímea

Szakadáti Zsófia

Szilágyi Kitti

Szilvási Gergely

Szűcs Dominika

Tímár Judit

Tőkés Kinga

Virág Nóra

Svetits 8.a Svetits 8.b

10.A osztály
Osztályfőnök: 

      Baranya Csaba    

 

Ambrus Éva

Bagi Boglárka

Bakkai Ákos

Becske Antónia

Berényi Emma Valéria

Czifra Anita

Czikó Mercédesz

Demeter Marcell

Dumitrán Júlia

Ecsedi Máté

Erdei Zsófi Virág

Fekete Dorottya

György Henrietta

Hajós Eszter Sára

Horváth Dominika

Juráskó Gréta

Karmanoczki Fanni

Kelemen Vanda

Kéry Bálint

Kóris Csenge Vanda

Kovács Anna Sára

Molnár Dániel

Mosolygó Panni

Pálosi Liliána

Sándor Zsolt

Szomolya Emőke Virág

Vasvári Tamás Máté

Zombori Dániel Márk

 

      

 

10.B osztály
Osztályfőnök: 

      Takácsné Bodnár Margit    

 

Asztalos Dóra

Babits Eszter Nóra

Dominyák Csaba

Fekete Attila Mihály

Ferenczi Krisztina Eszter

Gacsályi Miklós

Gajdos Boglárka

Gáti Réka

Gergely Anna Lilla

Gyarmati Csaba

Győri Eszter

Hamecz Zsófia

Horváth Amanda Krisztina

Hutóczki Fanni

Juhász Boglárka Ágnes

Kóris Hanna Amanda

Kosztin Laura

Kozma Panna Ágnes

Maráz Adrienn

Milu Eszter Melina

Molnár Attila

Nagy Imre

Puskás Bencze István

Rusu Vivien

Sipos Fanni

Szabó Tamás

Szászi Attila

Túri Panna

Veress Júlia

Völgyi Luca Petra

Svetits 9.a Svetits 9.b

11.A osztály
Osztályfőnök: 

      Lukács Katalin


Balogh Ádám Tibor

Belics Fanni

Bódis Mira Mária

F.Nagy Eszter Gyöngyvér

Fejes Petra

Fucskó Lili

Good Rachel Claire

Harmati Maja

Holozsai Hanna

Kelemen Nikoletta

Kiss Gábor

Milán Kornél 

Mirkó Ajnácska

Pál Dóra

Páll Virág Anna

Rácz Anna

Szabó Ábel

Szőke Áron Attila

Takács Edit

Tátrai Marcell

Tóth Péter

Varga Hilda Karola

Virág Dorka

11.B osztály
Osztályfőnök: 

        Kovács Nóra


Bordosi Attila

Choma Benedek Kristóf

Dankó Viktória

Erdei Ákos

Farkas Máté

Fekete Anna Szilvia

Ferenczi Nikolett

Ferenczi Viktória

Fülöp Ádám

Herbák Anna Lili

Hímer Boglárka

Komádi Barnabás

Lódi Kamilla

Mihucz Ágnes

Nagy Viktória Rozália

Palotai Péter Zsombor

Rimóczi Katalin Viktória

Sándor Szilvia                   

Steiger Áron

Szabó Tímea

Szilágyi Tamás

Takács Csilla

Terjék Tamara

Vasváry Márton

Vojth Laura

Svetits 10.a

Svetits 10.b

12.A osztály
Osztályfőnök: 

      Erdős István

 

Barna Márton

Dominyák Fanni Borbála

Dorogi Edvárd

Haramura Anna

Hortobágyi Katica

Jertyity Róbert

Keresi Boglárka              

Lós Viktória                          

Medve Anna

Mészáros Máté

Molnár Anna Diána

Molnár Levente

Pallag Sára

Perge Bálint

Pete Miklós

Ringeisen Viktor

Sárvári Péter

Simon Lili

Szabó Mátyás

Szabó Miklós

Szilágyi Péter

Szurkos Anna

Urgyán Csenge

Varga Anikó

12.B osztály
Osztályfőnök: 

        Tóth Anna

 

Andirkó Renáta

Balázs Katalin

Barnácz Franciska             

Bozsvai Viktor

Bus Dániel

Csendom Anna                  

Daróczy Balázs

Dremák Dalma

Ferenczi Felícia

Fülöp Laura Csenge

Gólya Richárd

Gráfel Eszter

Hajnal Dániel

Lipcsei Boglárka

Orgován Petra  

Ozsvárt Klaudia                   

Puja Annabel                    

Szilágyi Renáta

Tarján Vivien                     

Turcsán József

Varga Viktor

Svetits 11.a

Svetits 11.b

 

ökoiskola

Sítábor
Óvodai karácsony
Svetits-nap
Szalagtűző
Gimnáziumunk röplabda csapata
Kaláka együttes koncertje
Nyakkendőátadó műsor
Diákelőadás a Svetits-héten
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Svetits-nap
Kollégiumi beavató
Karácsonyi műsor
Általános iskolás kisdiákok
Szalagtűző műsor
Svetits-cukrászda
Karácsonyi kézműveskedés
Termények megáldása-óvoda
Általános iskolás kisdiák
Évnyitó az általános iskolában
Mikulás műsor az általános iskolában
Gimnáziumi évnyitó
Gimnazisták klubja
Farsang az általános iskolában
Svetits-hetek előadásán
Máriapócsi zarándoklat
Augusztus 2018
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
jún.16. Szo-aug.31. P
Nyári szünet
júl.16. H-aug.24. P
Nyári szünet az óvodában
aug.21. K, 09:00 -
Pótvizsgák, különbözeti vizsgák
aug.24. P, 16:30 -
Szülői értekezlet a leendő ovisok szüleinek
aug.27. H
Első nevelési nap (óvoda)
aug.29. Sze, 07:00 - 17:00-aug.30. Cs
Befizetés (szeptemberre)
aug.30. Cs, 15:00 - 18:00
Egyenruha vásárlása, cseréje (ált.isk.)
aug.30. Cs, 15:30 - 18:00
Tankönyvek átvétele
aug.30. Cs, 16:30 -
Elsősök szüleinek találkozása
aug.31. P, 14:00 - 16:00
Hetedikesek találkozása (gimn.)
aug.31. P, 16:30 -
Hetedikes szülői értekezlet (gimn.)
aug.31. P, 16:30 - 17:30
Elsősök ismerkedése, közös játék
szept. 2. V, 09:00 -
Évnyitó szentmise (ált.isk.)
szept. 2. V, 15:00 - 19:00
Beköltözés a kollégiumba
szept. 3. H, 07:45 - 17:00
Első tanítási nap (ált.isk.)
szept. 3. H, 08:00 -
Évkezdő nap (gimn.)