2017/2018

December

 

Az iskolát képviselő csapat tagjai: Ferencz Mária Anna 2. c, Ferge Angelika Kitti 2. c, Kádár Zoárd 2. c, Kállai Gergő 2. c, Kovács Zsombor 2. c, Laczkó Zsófia 2. c, Hegedűs Luca 3. a, Hegedűs Zsombor 3. a, Bánfi Frigyes 3. a, Hornyik Fanni 3. a, Hortobágyi Csenge 3. a, Timák Krisztián 3. a, Hornyák Sára 4. c, Szilvási Orsolya 4. c, Kádár Kamilla 4. c, Fedora Ferenc 4. c, Palotai Csaba 4. c,
Felkészítő tanárok:  Lévai Zsófia, Üsth Jutta, Szakály Szabolcs

 

November

Kinczel Adrienn 2.c  a XXIII. Testvérvárosok Kupa Nemzetközi Úszóversenyen
      I. helyezett 50 m mell    
      I. helyezett 50 m hát
      I. helyezett 50m gyors

 

2016/2017

Május

 

Hortobágyi Csenge (2.a) a Tanítók Egyesülete XII. Országos Prózamondó Versenyén Különdíjban részesült.

 

Április

Az országos London Bridge Angol Nyelvi Tesztversenyen Oparaugo Petra (6.b) III. helyezést ért el.


A Kozma László Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny XV. Országos Döntőjében Németh Lilla (6.b)

II. helyezést ért el.

 

Március

A budapesti XVIII. „RAJECZKY BENJAMIN” GREGORIÁN- ÉS NÉPDALÉNEK-, NÉPI HANGSZERES VERSENY két kategóriájában Általános Iskolánk két csapattal is indult.

A Schola gregorián énekversenyen arany minősítést kapott kórusunk tagjai voltak: Almási Veronika, Balogh Vivien, Békési Borbála, Frankó Virág, Homovics Petra, Kuhn Borbála, Molnár Bálint, Palotai Réka, Schlager Marci, Terdik Emma.

Gratulálunk nekik, és felkészítő tanáruknak, Suba Dorottyának.

A népdalének kategóriában indult öt fős csapatunk ezüst minősítést szerezett. Csapattagok voltak: Füzesi Anna, Jónás Petra, Steiger Máté, Szilvási Balázs és Tóth Kristóf.

Felkészítő tanáruk Moldován Tekla volt.

 

 

 

 

Február

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulójában (Hunnia-Észak),az 5. évfolyamosok kategóriájában Rácz Kristóf (5.a), Rákosi Rebeka (5.a), Szilvási Balázs (5.a) és Tóth Barnabás (5.a) II. helyezést ért el.

A 6. évfolyamosok kategóriájában Hartman Renáta (6.a), Palotai Réka (6.a), Pistár Kornélia (6.a) és Terdik Emma (6.a) III. helyezést ért el.

A 6. évfolyamosok kategóriájában Almási Veronika (6.a), Deák Benjámin (6.b), Nagy Nimród (6.b) és Molnár Bálint (6.a) V. helyezést ért el.

Felkészítő tanárukDr. Juhászné Rippert Teodóra volt.

 

  

A Szent Efrém Görögkatolikus Általános Iskola által szervezett regionális népdaléneklési versenyen László Lidvina (második osztályos) I. helyezést, Kinczel Adrienn, Kocsis Zsófia Flóra, Varga Anna Fruzsina (mindannyian elsősök) III. helyezést értek el.

Felkészítő tanárok voltak: Horváth Katalin és Moldován Tekla.

tovább a képekhez >>

 

Január

 

A Szép Magyar Beszéd házi versenyének helyezettjei

5. osztály

I. Molnár Abigél (5.b)

II. Csobán Nikolett  (5.b)

III.Füzesi Anna (5.a)

6. osztály

 I. Szabó Anna (6.b)

 I. Terdik Emma (6.a)

 II. Palotai Réka (6.a)

 III.Kuhn Borbála (6.b)

 

November

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójában Kuhn Borbála (6.b), Békési Borbála (6.b), Palotai Réka (6.a), Molnár Bálint (6.a) II. helyezést értek el.

 

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójában Németh Lilla (6.b), Papp Imre Gergő (6.b), Oparaugo Petra Nneka (6.b), Kun Anna (6.b) VI. helyezést értek el.

 

A "Benedek versenyek" alkalmából megrendezett angol nyelvi versenyen
Temesi Veronika (5.a) II. helyezést, Palotai Réka (6.a) III. helyezést,
Oparaugo Petra (6.b) II.. helyezést ért el.

 

A Méliusz Juhász Péter Könyvtár által szervezett X. Diákkonferencián Deák Benjamin Zsolt (6.b) színvonalas szerepléséért oklevélben és jutalomban részesült.

 


Fedora Nóra Napsugár (5. a)az V. Xixo Mikulás Kupa Nemzetközi Judo Versenyen (Miskolc) IV. helyezést ért el.


Tóth Barnabás, Vaskó Aurél (5.a) a Mikulás (Foci) Kupán csapatával I. helyezést ért el.


Győriványi Georgina Miyuki (5.a) a Hajós Alfréd Úszó Kupán, hátúszásban III. helyezést ért el.

 

Sánta Marisa Susana (5.a) a XV. Országos Koncz János Hegedűverseny országos döntőjébe került.

 


Bakator Csenge 2.b és Czapák Réka 2.c, az Aerobic Magyar Kupa Döntő versenyén csapatukkal I. helyezést értek el, Budaörsön.

 


Kádár Zoárd 1.c a GÉNIUSZ-KUPA U8 FIÚ  KORCSOPORT SAKKVERSENYEN
III. helyezést ért el.

 

Október

 

Bakator Csenge 2.b és Czapák Réka 2.c az Aerobik Magyar Kupa III. fordulóján csapatukkal I. helyezést értek el Nyíregyházán.  

 

Hortobágyi Csenge 2.a az I.Hajdúsági Gyermek és Ifjúsági Szólóversenyen
KIEMEL SZÓLÓTÁNCOSI NÍVÓDÍJBAN  részesült.   
 

 

 

2015/2016

 

Május:

A Harmatcsepp verseny szép eredményeihez gratulálunk Füzesi Júlia 3.c  és Szakály Máté 3.c-s tanulóknak és felkészítő tanáruknak!

  

 

Iskolánk május 8-án 16 csapattal, összesen 47 versenyzővel képviseltette magát az idei Medve Matekversenyen. A csapatok állomásról állomásra járva oldottak meg matematikai és logikai feladatokat, a Nagyerdő fái között és az egyetemi campus területén. Legeredményesebb csapatunk 8. helyezést ért el. Csapattagok voltak: Imre Mihály (6. b), Papp Bálint (6. b)ésTóth Benedek (6. b).

Március:

 

    

A Bozsik-torna 2. fordulójában, az I. korcsoportban elsőseink három győzelemmel és egy döntetlennel végeztek.

II. korcsoportban másodikosaink négy győzelemmel jutottak tovább.

Mindkét csapat edzője Csernaburczki Gyula.

 

Február:

 

Az 5-6. osztályos fiúcsapatunk – veretlenül – szintén I. helyezést ért el. A csapatot – a fiútagok betegsége miatt – két lány egészítette ki.

 

November:

Egyházmegyei komplex tanulmányi verseny Magyar műveltségi területen Varga Anna (6.a), Palotai Réka (5.a), Oparaugo Petra (5.b) és Szilvási Gergely(6.a) II. helyezést értek el.


A Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen Papp Imre Gergő, Oparaugo Petra, Németh Lilla, Kun Anna (valamennyien 5. b) megyei V. helyezést értek el.

A Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen Szentesi Teodóra (6.a), Széll Marcell (6.a), Leiti Márk(6.a) és Farkas Fanni (6.b) megyei VI. helyezést értek el.

Az iskolai Mesemondó versenyen, az 5-6. osztályosok közül I. helyezést ért el Nagy Jázmin (5. b) és Medve Amáta (5.b), II. helyezést ért el Németh Lilla (5.b) és Terdik Emma (5.a)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2014/2015

2014/15 versenyeredmények (városi, megyei, országos)                                       

Sakk    

   II. Berei Kornél  1.c   2015. február     Genius- kupa    (U8 korcsoport )    városi versenyek   

   II. Berei Kornél  1.c    Genius- kupa    2015. április

   I. Berei Kornél  1.c   2015. április 25.  Fórum kupa                                                          

  III.    Papp Ádám 1.c   2015. április 25. KEVIÉP kupa tehetségkutató   ifjúsági  verseny        

II. hely.  Papp Bálint 5.b   Országos Sakk verseny (12éven aluliaknak)

Tánc

 II. hely. Uszkai  Boglárka 3.b és Uszkai Janka 2.c   Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál  modern tánc

III. hely.Uszkai  Boglárka 3.b és Uszkai Janka 2.c   Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál  kortárs tánc

I.hely. Németh Lilla  4.b  és I. hely. Németh Péter  6.a Országos bajnokság    társasági tánc, latin tánc Bp.  2015. ápr. 12.    

III. Németh Lilla           III. Németh Péter   Országos bajnokság      standrad  tánc Szeged, 2015. jan. 30-31.

I. helyezést ért el   Maráz Adrienn   6.b        MLTSZ  Országos Táncverseny  Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület   
                                                                                                                                           tagjaként Bp. 2015,05.24.

II. helyezést ért el   Vonház Dalma   6.a Országos Mazsorett   verseny

kiemelt arany minősítés Kovács Nelli 1.b a Debreceni Mazsorett együttes tagjaként a Tiszaújvárosi  Országos Fesztivál

I. hely.    Ezüstszegi Nikolett 2.c  Területi Bajnokság   Mazsorett Együttes tagjaként   (Hajdúböszörmény)

I. hely. Laczkó Nándor  3.a  néptánc együttes tagjaként      Megyei  Néptáncverseny (Hajdú – néptánc együttes)

arany minősítés Marusák Orsolya 1.c  a Hajdú Táncegyüttes Szederinda tagjaként (megyei verseny)

arany minősítés Bot Panna Rózsa 3.b Megyei Néptáncfesztivál

II. hely.  Molnár Abigél 3.b  Dance Universe Táncegyesület területi bajnokság

Sportok:

Úszás

8. hely. Keczán Levente 3.b  Országos Diákolimpia, uszonyos úszás

V. helyezés Petenko Igor 5.b   Árpádkupa  Országos Úszóverseny  200m pillangó 

II. helyezés Petenko Igor 5.b   Hajós Alfréd  Országos Úszóverseny  hátúszás 

II. helyezés Petenko Igor 5.b   Hungarospa Kupa  Nemzetközi verseny(Hajdúszoboszló)  pillangó

Judo

I. helyezett  Papp Bálint 5.b     Nemzetközi  judo verseny  (Szlovákia)

II. hely.  Papp Bálint 5.b   Cegléd Országos verseny                                                                                            -2-

 

Foci 

Bozsik- program gyermek labdarugó torna

A 2. 3. és 4. évfolyam focistái is jól szerepeltek

Az I. évfolyamosok  korcsoportjukban   mindenkit megverve I. helyezettek lettek.

  Bacskai Levente 2.b  az Intézményi –program körzeti rendezvényein
                                      kiemelkedő teljesítményt nyújtott  a 2014/2015-ös tanévben.

Komádi Benjamin 3.b  Bozsik- program legtöbb gólt lőtt.

II. hely.  Vaskó Aurél 3.a  és Vaszil István 3.a   Területi Kelet-Magyarországi  Bajnokság

I.hely.  Tóth Barnabás 3.a   Szolnok- Kel._Magy.  Baj.

 

Futás

III. hely.  Molnár Abigél 3.b   5 km-es távfutás  Tiszadada

II. hely. Marusák Orsolya 1.c   Veterán Atlétikai Bajnokság Dobribán Géza Emlékverseny    Zamárdi 2015. 05.30.

 

Atlétika

III.hely.  Erdei Zsófi  6.a   Országos Atlétikai verseny

Kosárlabda

I.hely. Lőrincz Dorisz 4.a regionális verseny (csapatával)
Országos versenyen 7. helyezés

Egyéb

Irodalmi pályázat

        „Legyetek jók, ha tudtok”Irodalmi pályázat (Kölcsei Központ) :

                I. helyezett    Fekete Dorottya  6.b          2015. január 10.

             III. helyezett  Hartmann Borbála  5.b         2015. január 10.

különdíj  Ilonczai Mátyás Péter 3.b Egyházmegyei   szavalóverseny (Nyíregyháza)

 

Rajzpályázat

  III. helyezett   Kónya Ábris 3.b      „Legyetek jók, ha tudtok”  rajzpályázat

 

Természettudományi verseny                                                                                              -3-

 I. helyezés      Gulyás Zalán6.b, Kárpáti Gergely 6.b, Papp Dávid 6.b és Puskás Bence6.b

   Bolyai Természettudományi Csapatverseny  kerületi fordulón

VI. helyezést értek el  az  országos döntőben.

 

I.hely.  Papp Dávid 6.b, Tóth Benedek 5.b, Németh Péter 6.b Interaktív táblás természetismereti verseny a  városi

                                                                                                                                       ökoiskolák között      Db. 2014.11.20.
                                                                                                                                                             

Bendegúz tudásbajnokság

arany min. Czikó Mercédesz 6.a  Bendegúz tudásbajnokság  megyei  forduló  történelem 1. hely., matematika 9. hely.

arany min. Füzesi Marcell 5.a  Bendegúz tudásbajnokság  megyei  forduló  természetismeret 2.hely.

arany min. Babits Eszter 5.a  Bendegúz tudásbajnokság  megyei  forduló  angol  4.hely.

ezüst minősítés    Ferenczi Krisztina 6.a  Bendegúz  tudásbajnokság  megyei  forduló   történelem 2.hely.

 bronz minősítés    Kun zsuzsanna 6.a  Bendegúz  tudásbajnokság  megyei  forduló   matematika

 

Oparaugo Petra 4.b   Harmatcsepp tanulmányi versenyen nyelvtan- helyesírás tantárgyból országos versenyen kiemelkedő eredményt ért el.

Zene

I. helyezés   Sánta Anna Eszter 5.a  Nemzetközi hegedűverseny   (Románia)   2015. máj. 7-8.           

Kiemelt nívódíj  Sánta Anna Eszter 5.a  Hegedű duó verseny (országos)

bronz minősítés Svetits kicsinyek kórusa (3-4.évf.) Éneklő Ifjúság városi verseny

Hittan

III. hely. Fekete Dorottya 6.a   városi hittanos versenyen
III.  hely.Babits Eszter 6.a         városi hittanos versenyen

 

Április

 

Salánki Anna (6.a) az Országos Logo Programozás Verseny döntő fordulójában, mely Budapesten az ELTE-n került megrendezésre, országos 20. helyezést ért el. Gratulálunk szép teljesítményéhez!

 

 

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjében csapatunk 6. helyezést ért el. Csapattagok voltak: Gulyás Zalán (6. b), Kárpáti Gergely (6. b), Papp Dávid (6. b) és Puskás Bence (6.b). Felkészítő tanáruk Dr. Juhászné Rippert Teodóra volt.

 

Németh Péter (6. a), Salánki Anna (6. a), Kiss Kamilla (6. b) a Gábor Dénes Országos Számítástechnikai Emlékverseny országos döntőjébe jutottottak. Felkészítő tanára: Szűkné Iski Izolda

 

Salánki Anna továbbjutott Országos Logo Verseny döntő fordulójába.
Felkészítő tanára Salánki Ferenc és Szűkné Iski Izolda

 

 

Január

A városi ökoiskolák közötti "Benedek napok" keretében rendezett interaktív táblás természetismeret versenyen iskolánk csapata I. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Németh Péter (6. a), Papp Dávid (6. b) és Tóth Benedek (5. b)

 

2013/2014

Június

A Bozsik Labdarúgó Tornán az 5-6-7. évfolyamos lányok II. helyezést értek el.

 

A Bozsik Labdarúgó Tornán a 3-4. évfolyamos fiúk (veretlenül) I. helyezést, az 5-6. évfolyamos fiúk II. helyezést értek el.

Hortobágyi Nonprofit Kft. Pusztai Állatpark által meghirdetett „A három hortobágyi nyuszibetyár, Dió, Mogyoró és Mandula kalandjai” Meseíró pályázatán

Juráskó Gréta 5. b I. helyezést ért el.

 

A Nemzeti Művelődési Intézet által rendezett Hajdú-Bihar Megyei Gyermek és Ifjúsági néptáncfórumon Arany minősítést ért el a Hajdú Táncegyüttes Szederinda csoportjával Balogh Anna Kíra 1.b.

 

A XV. Debreceni Országos Mazsorett Fesztiválon  a Debreceni Mazsorette együttes „Csillag” csoportjának tagjakéntKiemelt arany oklevélben részesült

Czapák laura 1. c

 

Országos Majorette Bajnbokság kadett korosztályban  II. helyezett lett csoportjával

Vonház Dalma 5. b.

 

A Sportnapon megrendezett Sakkversenyen

I. Papp Bálint 4. b

II. Szakály Máté 1. c

III. Striffel Dominiuk 1. b

 

 

A Bozsik Intézményi Labdarúgó Tornán

2. osztályos fiúk I. helyezést értek el:

Duris Bence

Erdei Áron

Komádi Benjamin

Stiegelmayer Bálint

Szilvási Balázs

Taizs Dániel

Tompa Levente

Tóth Barnabás

Vaskó Aurél

Vaszil István

Vidnyánszki Mátyás 

 

    3 – 4. osztályos fiúk veretlenül I. helyezést értek el:

   Diószegi – Szabó Bence

       Gulyás Zalán

       Kalocsai Máté

       Pete András

       Pohl Bence

       Tóth Benedek

       Vidnyánszky Ádám

       Vilicsku Bence

 

5 – 6. osztályos lányok holtversenyben I. helyezettek lettek:

 

Ferenczi Nikolett

Ferenczi Viktória

F. Nagy Eszter

Nagy Viktória

Vojth Laura

 

5 – 6. osztályos fiúk II. helyezettek lettek:

 

Bihari Tamás

Borzan Dawid

Fülöp Ádám

Garancsi István

Káplár Bazil

Kéry Bálint

Komádi Barnabás

Palotai Péter

Perge Ádám

Preg Izsák

Vasváry Márton

 

Május

 

A Kodály Zoltán XI. Országos Szolfézs és Népdaléneklési Versenyen V. helyezett lett, Műdaléneklési versenyen I. helyezett lett, míg improvizációját különdíjjal jutalmazták:

Leiti Márk 4. a

 

A „Messzelátó” Megyei Környezetismereti Versenyen

  IV. helyezett:

Kocsis Gabriella 1. a

Hornyák Adél 1. a          

Mihók Máté 1. a

 

 I. helyezett:

Harangi Nikolett 2. b

Molnár Abigél 2. b                  

Jónás Petra 2. b

 

I. helyezett lett:

Hartmann Borbála 4. b

Sztancs László 4. b                

Tóth Benedek 4. b

 

Az Angol Műhely Kulturális Egyesület angol nyelvű olvasási versenyén

Fekete Dorottya 5. a VI. helyezett lett.

 

A Bendegúz Akadémia Tudásbajnokságának Megyei döntőjén

Matematika tantárgyból

Papp Dávid 5. b VII.,

Czikó Mercédesz XVI.,

Anyanyelv tantárgyból

Fekete Dorottya 5. a  IX.

Kozma Panna 5. a  VI.

Irodalom tantárgyból

Fekete Dorottya 5. a IV. helyezett lett.

 

A Bendegúz Akadémia Tudásbajnokságának Országos döntőjén természetismeret tantárgyból

Tibai Botond 6. a VIII. helyezett lett.

                          

A XIV. Téli Madaraink Feladatmegoldó versenyen

VI. helyezést értek el:

Gulyás Zalán 5. b

Francia Zoltán 5. b           

Steiger Áron 6. b

 

Április

Az iskolai vers-és meseíró pályázat győztesei:

 

Az iskolai tavaszi szavalóverseny győztesei:

tovább a képekhez >>

 

Április 5-én, az Éneklő Ifjúság minősítő hangversenyen, Horváth Katalin által vezényelt Svetits Kicsinyek Kórusa arany minősítést szerzett.

 

A  XXI. megyei aquatlon versenyen

Ferenczi Nikolett 6. a I. helyezett,

Ferenczi Nikolett 6. a II. helyezett  lett.

 

Kerékpáros Diákolimpia Regionális Döntőjében

Ferenczi Nikolett 6. a összetett I. hely,

Ferenczi viktória 6. a összetett III. hely.

 

A Hunyadi – család című megyei rajzversenyen

Virág Nóra 4. b III. helyezett lett.

 

Az Atlantis Kupa Országos Ifjúsági Tehetségkutató Sakkversenyen

Papp Zsófia 3. a III. helyezést ért el.

 

A „Fejtsd meg a dzsungel titkait!” kompetencia alapú városi vetélkedőn

IV. helyezett lett:

Győri Janka 3. b  

Németh Lilla 3. b

Czeglédi Noémi 4. b             

Tóth Benedek 4. b

 

VI. helyezett lett:

Palotai Réka 3. a

Pálfi Csaba 3. a

Diószegi – Szabó Bence 4. a             

Pete András 4. a

 

A Költészet Napja alkalmából megrendezett városi szavalóversenyen

Sztancs lászló 4. b különdíjban részesült.

 

A „Szép hűtlenség” szavalóversenyen

Füzesi Anna 2. a I. helyezést ért el.

 

A Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Hidas Frigyes Művészeti Iskolája által megrendezett III. Megyei Mélyrézfúvós Versenyen tenorkürt hangszeren

Steiger Áron 6. a Különdíjban részesült.

 

A III. „Trombita szól, dob pereg…” Rézfúvós Versenyen tenorkürt hangszeren

Steiger Áron 6. a III. helyezést ért el.

 

 

Március

 

A természetismeret háziverseny eredményei:

 

A Bendegúz Gyermek – és Ifjúsági Akadémia a 2013 – 2014. tanév első félévében

Matematikából:

Papp Dávid 5. b arany fokozatot,

Babits Eszter 5. a ezüst fokozatot,

Czikó Mercédesz 5. b bronz fokozatot ért el.

 

Irodalomból:

Ferenczi Krisztina 5. a ezüst fokozatot,

Vonház Dalma 5. b és Vojth Laura 6. a bronz fokozatot ért el.

 

Természetismeretből:

Steiger Áron 6. a ezüst fokozatot ért el.

 

Anyanyelvből :

Vonház Dalma 5. b ezüst fokozatot,

Kozma Panna 5. b bronz fokozatot ért el.

 

A Víz Világnapjaalkalmából szervezett Ökoiskolák közötti városi versenyen iskolánk csapata

Steiger Áron  és Tibai Botond 6. aosztályos tanulók II. helyezést értek el.

 

Hornyák Annamária 6. a

Az Úszó Diákolimpia 100 m – es mellúszás országos döntőjében II. helyezést ért el.

 

Bacskai Levente 1.b

A Tiszaújvárosi Teremlabdarúgó Tornán csapatávalI. helyezett lett, valamint

A  Loki Focisuli 2006 csapatában  a Diósgyőri Teremfoci Tornán I. helyezést ért el.

 

Kun Zsuzsanna 5. a

I.Phoenix Fusion Minősítő Táncversenyen bronz minősítést szerzett.

 

Ferenczi Nikolett 6. a

A Magyar Triatlon Szövetség Gyermek Aranyjelvényes versenyzője Duatlon Sportágban 2013 – ban.

 

Vidnyánszky Mátyás 2. a

A Berze Kupáért kiírt Kispályás Labdarúgó TornaGólkirálya lett.

 

Czeglédi Noémi és Tímár Judit 4. b

A Kenguru Tánc – Sportegyesület Akrobatikus Rock & Roll versenyén Children „B” kategóriában III. helyezett lett.

 

 

Február

 

Németh Lilla 3. b

Németh Péter 5. a

A III. Tildy Társastáncversenyen arany minősítést szereztek.

 

Nouri Nijata 6. b

A Főnix kupa Országos Kézilabda tornán csapatával VI. helyezést ért el a 2001 – es korosztályban.

 

 

Tóth Péter 6. b

Az utánpótlás férfi vízilabda válogatott tagja lett 2013 – tól, így tehetséggondozó edzéseken vesz részt.


 

Bacskai Levente 1.b  (kép)

Loki Focisuli (2006) tagja,

Tiszaújvárosi Teremlabdarúgó Torna 2006  

I. hely

 

 

Január

Január 28-án megrendezett "Szép magyar beszéd" elnevezésű versenyen Maráz Adrienn (5.) I. helyezést, Fekete Dorottya (5. a) I. helyezést, Pál Norbert (6. b) I. helyezést, Vojth Laura (6. a) II. helyezést, Szabó Vanda (6. a) III. helyezést ért el.

Budapesti Cikluszáró Úszóversenyen 200 m – es mellúszásban új korosztályos országos csúccsal I. helyezett lett:

Hornyák Annamária 6. a

 

A Városi úszó Diákolimpia döntőjében100 m – es mellúszásban I. helyezett,  100 m – es hátúszásban II. helyezett lett: Hornyák Annamária 6. a

 

A Traubi Úszó Kupa IV. fordulójában

400 m gyorsúszásban II. helyezett lett:Hornyák Anasztázia 4. b

100 m – es mellúszásban, 200 m – es mellúszásban és 200 m – es vegyes úszásban I. helyezett,  100 m – es gyors úszásban II. helyezett lett: Hornyák Annamária 6. a.

 

December

A VII. egyházmegyei Szavalóversenyen Bronz fokozatot ért el:

Balogh Vivien Hanna 2. b

Tóth Benedek 4. b

 

VI. Nemzetközi Student Comfort Kézilabda Tornán csapatával II. helyezést ért el:

Győri Eszter 5. b

 

XIXO Nemzetközi Mikulás Kupa Judo Versenyen II. helyezett lett:

Papp Bálint 4. b 

Agárdi Vivien (5. b) a Sárréti Pegazus Lovarda és Vendégház által szervezett versenyen III. helyezést ért el.

Győri Eszter (5.b) a VI. Nemzetközi Student Comfort Kézilabda Tornán U11 korosztályban II. helyezést ért el.

Tóth Benedek (4. b) az Egyházmegyei szavalóversenyen bronz minősítést ért el.

 

November

 

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Hajdú – Bihar megyei Körzeti fordulóján a 3. osztályosok kategóriájában III. helyezést ért el:

Kun Anna 3. b

Németh Lilla 3. b

Papp Gergő 3. b

Tófalusi Dávid 3. b

 

A VII. Hajdúböszörményi Országos Mazsorett Fesztiválon a Debreceni Mazsorett együttes „Csillag csoportja” tagjaként arany oklevélben részesült:

Czapák Laura 1. c.

 

Általános Iskolánkban november 13-án rendezett Gárdonyi Géza mesemondó verseny helyezettjei az első, második és harmadik évfolyamon:

        

 

Általános Iskolánkban november 14-én rendezett Gárdonyi Géza mesemondó verseny helyezettjei a negyedik, ötödik és hatodik évfolyamon:

       

 

A Hajdúszoboszlón rendezett  Hungarospa Úszó Kupán Hornyák Annamária (6. a) 100m hátúszásban I. helyezést, 100m mellúszásban II. helyezést, 100m pillangóban II. helyezést ért el, így összesítésben megnyerte a Hungarospa Úszó Kupát.

 

 

 

Október

A Lakitelken megrendezett Országos duatlon diákolimpián – a 110 versenyző közül – Ferenczi Nikolett (6. a) VIII. helyezést ért el.

 

A Szent Erzsébet Otthon Rajzpályázatán

 

1 – 4. osztályos kategóriában

Lóczi Ilka 4. a                        I. helyezést,

Farkas Fanni 4. b                II. helyezést,

Hartmann Borbála 4. b    III. helyezést ért el.

 

5 – 8. osztályos kategóriában

Fucskó Lili       6. a      3. helyezést ért el.

Kovács Sára 5. b    különdíjat kapott.

 

Hajdúszoboszlói Torna Egyesület focitorna (HTE-kupa)

Pete András 4.a  és Tóth Benedek 4. b csapatával aranyérmet szerzett

Komádi Benjamin 2.b és Tóth Barnabás 2.a ugyanezen a kupán ezüstérmet szerzett csapatával.

 

2013. Őszi Balmazújvárosi Labdarúgó Torna legjobb védője lett

Vidnyánszky Mátyás 2. a

 

 

Szeptember

Hajdúböszörményben rendezett Megyei duatlon diákolimpián Ferenczi Nikolett (6. a) I. helyezést, Ferenczi Viktória (6. a) II. helyezést ért el.

 

 

 

A Traubi Úszó Kupán Hornyák Annamária (6. a) 400m vegyes úszásban I. helyezést, 100m mellúszásban II. helyezést, 100m pillangóban III. helyezést ért el, így az összesítésben megnyerte a Traubi Úszó Kupát.

 

 

 

Az „Élj és mozogj a szívedért!” rajzpályázaton Nagy Viktória (6. a) I. helyezést ért el.

 

 

2012/2013

 

A debreceni általános iskoláknak kiírt, 3 fordulós Bozsik labdarúgó tornán iskolánk első és második, valamint harmadik és negyedik korcsoportba tartozó tanulói első helyezést értek el. Az ötödikes és hatodikos diákjaink a 4. helyen végeztek.

Edzőjük Nagy Gábor.

 

Április 13-án rendezték meg az Éneklő Ifjúság Debreceni és Hajdú-Bihar megyei minősítő hangversenyét, melyen iskolánk Kicsinyek Kórusa a zsűri külön elismerésében részesült.

 

A kórus vezetője Horváth Katalin.

 


 

Keresztény Iskolák Találkozója

Tófalusi Ádám (6.b) III. helyezett

 

Jedlik Ányos Országos Fizika Verseny örszágos döntö

Tófalusi Ádám (6.b) I. helyezett

 

A Bozsik Labdarúgó Torna 2. fordulóján a 3-4. évfolyamos csapatunk 1. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Bodolai Zoltán, Kárpáti Gergely, Papp Dávid, Pete András, Preg Izsák, Puja Illés, Tóth Benedek, Vidnyánszki Ádám, Vidnyánszki Mátyás

 

 

 

A Bozsik Labdarúgó Torna 2. fordulóján az 5-6. évfolyamos csapatunk 3. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Borzán Dawid, F. Nagy Eszter, Fülöp Ádám, Garancsi István, Káplár Bazil, Kocsis Benjamin, Palotai Péter, Vasvári Márton

 

 

 

Tófalusi Ádám (6.b) az I. Fórum Sakk Napokon I. helyezést ért el.

Pallag Sára (6.b) a PC-Kismester XVI. Országos Informatikai Versenyen I. helyezést ért el.

Molnár Levente (6. b) és Pallag Sára (6.b) bejutott a Gábor Dénes Országos Számítástechnikai Verseny országos döntőjébe.
 

 

Március 24-én iskolánk a ROTARY – 1911 méteres Jótékonysági futás csapatversenyén II. helyezést ért el. Köszönjük Antónyi M. Gerda, Takácsné Bodnár Margit és Zséder Kiss Tímea szervezőmunkáját.

>>tovább a képekhez

 

 

 

Megyei felmérő verseny

Hornyák Annamária (5.a)

2. helyezett 400 m-es gyors úszás

1. helyezett 40 m-es vegyes úszás

 

Preventan Jegesmedve Rajzpályázat

Fucskó Lili (5.a) Különdíj

 

Kerékpáros Diákolimpia megyei döntő

Ferenczi Viktória (5.a) III. helyezett

Ferenczi Nikolett (5.a) II. helyezett

 

Népdaléneklési verseny

Márciusban dalos kedvű általános iskolásaink népdaléneklési versenyeken mérették meg magukat. Mind a 98 nevezőnek gratulálunk színvonalas produkciójáért, melyeket kiemelt arany-, arany-, ezüst-, és bronz minősítéssel díjazott a zsűri!

>>díjazottak

>>tovább a képekhez

 

A debreceni Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola Lego robotprogramozási versenye 

Különdíjasok:
Gulyás Dávid János (6.b)
Haramura Anna (6.b)
Jertyity Róbert (6.b)

Felkészítő tanáruk: Molnárné Szűcs Mónika 
 

 

Anyanyelvi vetélkedő ( február 20.)

2. évfolyam :

I. Vilicsku Bence
II. Oparaugo Petra
III. Hüse Kíra

3.évfolyam:

I. Bartók Julianna
II. Imre Mihály és Leiti Márk
III. Káplár Júlia

4. évfolyam:

I. Francia Zoltán és Papp Dávid
II. Kárpáti Gergely
III. Gulyás Zalán

5. évfolyam:

I. Tibai Botond
II. Takács Csilla
III.Bordosi Attila

6. évfolyam:

I. Barna Márton
II. Puskás Nóra
III. Jertyity Róbert

„Az én versem, az én mesém” vers-és meseíró pályázat eredményei:

Mesék:

I. Fekete Dorottya - A tűlevél (4.a) és Tóth Benedek – A furfangos róka (3.b)

II. Szentesi Teodóra – Az ezüst fülemüle és Dénesi Eszter- Fátyol-vízesés

III. Hartmann Borbála- A neveletlen kiscica

A versek közül három kiemelkedő alkotás született:

Ecsedi Máté - Itt a tavasz; Agárdi Vivien – Édes Jézus; Barna Márton- Magyarország
 

Mesemondó verseny
5-6. évfolyam:
Medve Anna (6.a) I hely
Pál Norbert (5.b) I. Hely
Bakó Jennifer (5.b) II. hely
Nagy Viktória (5.a) III. hely

Génius-kupa megyei sakkverseny
Tófalusi Ádám II. helyezett
Tófalusi Dávid V. helyezett
Püspöki Gergely V. helyezett
Lengyel András VI. helyezett

Diákolimpia országos döntő 50 m-es mellúszás
Hornyák Annamária (5.a) II. helyezett

Fedett pályás aquatlon verseny (február)
Ferenczi Nikolett (5.a) I. helyezett
Ferenczi Viktória (5.a) II. helyezett

Megyei diákolimpia
Hornyák Annamária (5.a)
50m-es mell. I. hely
50 m-es gyors I. hely

Karácsonyi mese-rajz pályázat
Fucskó Lili (5.a) különdíj

Debreceni Zenede népdaléneklési verseny
Páll Virág Anna (5.a) arany minősítés

Városi tanulmányi verseny -matematika
Tófalusi Ádám (6.b) I. helyezett

Kazinczy-verseny városi forduló
Haramura Anna (6.b) IV. helyezett

Főnix Kupa -kézilabda
Vojth Laura (5.a) III. hely

Egyházmegyei szavalóverseny
Különdíj Pósán Ferenc (3.b)
Felkészítő tanára: Nánássyné Tóth Veronika

Hornyák Annamária (5.a)
Béka-delfin derbi úszás országos III. hely
Városi diákolimpia gyorsúszás I. hely, mellúszás I. hely
Hajdúszoboszlói Árpád kupa: pillangó I. hely, hátúszás I. hely, gyorsúszás I. hely, mellúszás I. hely

Kis Gesztenye kézilabda kupa
Vojth Laura (5.a) III. hely

Fedett pályás aquatlon verseny (november)
Ferenczi Nikolett (5.a) I. helyezett
Ferenczi Viktória (5.a) III. helyezett

Egyházmegyei szavalóverseny
Különdíj Pósán Ferenc (3.b)
Felkészítő tanára: Nánássyné Tóth Veronika

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

3. osztály 11. hely 

Szentesi Teodóra
Leiti Márk
Pete András
Vidnyánszky Ádám

4. osztály 9. hely

Kéry Bálint
Kun Zsuzsanna
Németh Péter
Salánki Anna

29. hely
Agárdi Vivien
Kiss Kamilla
Lengyel Ágoston
Maráz Adrienn

Iskolai mesemondó verseny (ERDÉLYI MESÉK) nov. 20.

1. évfolyam
I. Vidnyánszky Mátyás (1.a)
II. Füzesi Anna (1.a)
III. Tompa Levente (1.b)

2. évfolyam
I. Kun Anna (2.b)
II. Terdik Emma (2.a)
III. Németh Lilla (2.b)
Medve Amáta (2.b)

3. évfolyam
I. Vidnyánszky Ádám (3.a)
II. Tóth Benedek (3.b)
Sztancs László (3.b)
III. Pósán Ferenc (3.b)
Szentesi Teodóra (3.a) 

Városi mesemondó versenyen III. korosztály

Virág Nóra 3.b III. helyezett
Felkészítő tanára: Nánássyné Tóth Veronika

Gáti Réka 4.b II. helyezett
Felkészítő tanára: Baloghné Papp Magdolna

 

A Grimm mesemondó versenyen az iskolát képviselik

Virág Nóra 3.b
Szilvási Gergely 3.a
Gáti Réka 4.b
Stiegelmayer Hanna 5.b
Vasváry Márton 5.b
Barna Márton 6.a

 

A matematika januári háziverseny eredményei:

Korábbi tanévek versenyeredményei.

ökoiskola

Gimnazisták klubja
Szalagtűző műsor
Gimnáziumunk röplabda csapata
Diákelőadás a Svetits-héten
Általános iskolás kisdiák
Karácsonyi műsor
Évnyitó az általános iskolában
Sítábor
Máriapócsi zarándoklat
Kollégiumi beavató
Svetits-nap
Nyakkendőátadó műsor
Általános iskolás kisdiákok
Óvodai karácsony
Svetits-nap
Svetits-hetek előadásán
Mikulás műsor az általános iskolában
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Gimnáziumi évnyitó
Szalagtűző
Svetits-cukrászda
Kaláka együttes koncertje
Farsang az általános iskolában
Termények megáldása-óvoda
Karácsonyi kézműveskedés
December 2017
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dec.12. K, 15:00 - 17:00-dec.13. Sze
Karácsonyi vásár (ált.isk.)
dec.14. Cs, 07:30 -
Roráte mise
dec.16. Szo, 16:00 - 17:45
Karácsonyi ünnep (gimn.)
dec.18. H, 16:30 -
Adventi hangverseny
dec.21. Cs
Utolsó tanítási nap, karácsonyozás
dec.22. P-jan. 2. K
Téli szünet
jan. 4. Cs-jan. 5. P
Házszentelés (ált.isk., ovi)
jan. 4. Cs, 07:00 - 17:00-jan. 5. P
Befizetés
jan. 4. Cs, 07:30 -
Közös mise (gimn.)
jan. 7. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
jan. 9. K, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
jan.16. K, 16:30 -
Szülői értekezlet tanköteles ovisaink szüleinek
jan.17. Sze, 16:30 -
Tájékoztató leendő elsősök szüleinek (más ovikból)
jan.20. Szo, 10:00 - 12:00
Központi írásbeli felvételi (hatosztályos gimnáziumokba)
jan.23. K, 09:00 - 12:00
Nyílt nap (gimn.)
jan.26. P
Az 1. félév utolsó napja
jan.27. Szo, 09:00 - 11:00
Iskolába hívogató - ovisoknak
jan.29. H, 16:30 -
Szülői értekezlet (1-2. és 5-8. évf.)
jan.30. K, 16:30 -
Szülői értekezlet (3-4.évf.)
febr. 1. Cs-febr. 4. V
Síszünet