Tanári kar

 

 

Bártfay Katalin M. Zsuzsanna

igazgató

matematika, informatika, technika, hittan (r)

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Bakó Jánosné

igazgatóhelyettes

tanító, ének és könyvtár műveltségterület

     

Bakai Barbara

tanító, technika, modern-táncpedagógus

Baloghné Papp Magdolna

tanító, könyvtár és testnevelés műveltségterület

Bálega Balázs

tanító, testnevelés műveltségterület

     

Bokor Zsolt

tanító,  közművevelődés műveltségterület

Dancsi Dorottya

tanító, természetismeret és német műveltségterület

Fábián Imre

tanító, ember-és társadalom, matematika műveltségterület

     
Horváth Katalin

Gólya Gerda

tanító, német műveltségterület

Horváth Katalin

ének-zene, karvezetés

Ilauszky Gyöngyi

matematika, ének-zene

     

Juhász Csabáné

tanító, ének műveltségterület

Dr. Juhászné Rippert Teodóra

biológia, földrajz

Kádárné Kupecz Erika

biológia, kémia

     

Kárpátiné Könczöl Tímea

angol

Kiss Edina

tanító, magyar és testnevelés műveltségterület

Dr. Kókainé Varga Beatrix

biológia, kémia

     

Lévai Zsófia

tanító, matematika műveltségterület

Lukács Istvánné

tanító, hittan (r), konduktor

Mászlainé dr. Nagy Judit

magyar, német

     
Mátyásföldiné Marianna Moldován Tekla

Mátyásföldiné Kaló Hegedűs Marianna

tanító, magyar, fejlesztőpedagógus

Moldován Tekla

ének-zene, magyar

Molnárné Szűcs Mónika

matematika, könyvtár

     
 

Nagy Éva

tanító, rajz és pedagógia műveltségterület

 

Nagyné Bóka Gabriella

angol

     

Nagy Tamás

tanító, vizuális nevelés műveltségterület

Nánássyné Tóth Veronika

tanító, hittan (g)

Obbágy Gabriella

tanító, angol műveltségterület

     

Oláh Imre

tanító, ember és társadalom műveltségterület, földrajz

Opóczkiné Vajna Erika

tanító, ember- és társadalomismeret műveltségterület

Páll Regina

tanító, magyar és testnevelés műveltségterület

     

Parácsi Dóra Bella

tanító, magyar és ének-zene műveltségterület

Pauk Xénia

tanító

Szabó Ervin atya

hittan (r)

     

Szabó Tímea

rajz és vizuális kultúra

Szakály Szabolcs

tanító, informatika műveltségterület

Dr. Szarka Gergely atya

hittan (g)

     

Tardi-Nagy Andrea

tanító, vizuális nevelés műveltségterület

Tóth Katalin

tanító, magyar nyelv és irodalom

műveltségterület

Vasváry Zsoltné

tanító, testnevelés műveltségterület

     
   

Zséder-Kiss Tímea

tanító, testnevelés műveltségterület

   
     

Köszönet a fényképekértEz az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. (Fotó Apró; Csapó utca 1.) fényképésznek.

ökoiskola

Gimnáziumi évnyitó
Általános iskolás kisdiák
Svetits-nap
Szalagtűző műsor
Diákelőadás a Svetits-héten
Évnyitó az általános iskolában
Nyakkendőátadó műsor
Óvodai karácsony
Általános iskolás kisdiákok
Szalagtűző
Gimnáziumunk röplabda csapata
Termények megáldása-óvoda
Kaláka együttes koncertje
Mikulás műsor az általános iskolában
Svetits-cukrászda
Máriapócsi zarándoklat
Karácsonyi műsor
Kollégiumi beavató
Gimnazisták klubja
Svetits-hetek előadásán
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Sítábor
Svetits-nap
Karácsonyi kézműveskedés
Farsang az általános iskolában
Augusztus 2019
H K Sz Cs P Szo V
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
jún.16. V-aug.31. Szo
Nyári szünet
júl.15. H-aug.20. K
Nyári szünet az óvodában
aug.21. Sze
Első nevelési nap (óvoda)
aug.21. Sze, 09:00 -
Pótvizsgák, különbözeti vizsgák
aug.27. K, 16:30 -
Szülői értekezlet a leendő ovisok szüleinek
aug.29. Cs, 07:00 - 17:00-aug.30. P
Befizetés (szeptemberre)
aug.29. Cs, 15:30 - 18:00
Tankönyvek átvétele
aug.29. Cs, 16:30 -
Hetedikes szülői értekezlet (gimn.)
aug.29. Cs, 16:30 -
Elsősök szüleinek találkozása
aug.30. P, 16:30 - 17:30
Elsősök ismerkedése, közös játék
szept. 1. V, 09:00 -
Évnyitó szentmise (ált.isk.)
szept. 1. V, 15:00 - 19:00
Beköltözés a kollégiumba
szept. 1. V, 17:00 -
Évnyitó szentmise (gimn.)
szept. 2. H, 07:45 - 17:00
Első tanítási nap
szept. 3. K
Máriapócsi zarándoklat (gimn.)
szept. 9. H, 16:30 -
Szülői értekezlet (1-2. évf.)
szept.10. K, 16:30 -
Szülői értekezlet (3-4.évf.)
szept.11. Sze, 16:30 -
Szülői értekezlet (5-8. évf.)
szept.12. Cs, 08:00 - 20:00
Szülői értekezlet (8-12. évf.)
szept.14. Szo
Kolis kirándulás