Szakkörök

 

Művészeti szakkörök:

Színjátszó szakkör 1. osztály

Bakai Barbara szerda 15:45

Színjátszó szakkör 2. osztály

Bakai Barbara

csütörtök 15:45

Színjátszó szakkör 3-4. osztály

Bakai Barbara péntek 15:45

Rajz szakkör 1-4. osztály 

Szabó Tímea  hétfő 15:45

Kézműves szakkör 1-4. osztály

Baloghné Papp Magdolna

hétfő 16:00

 

 

 

Sportszakkörök:

 

 

Mozduljka 1-2. osztály

Macskásné Kotlóczki Ildikó

csütörtök 16:30

Zumba

Szurmai Tamás

kedd 15:30

Foci fiúknak 1-2. osztály

Csernaburczky Gyula

hétfő 16:15

Foci fiúknak 3-4. osztály   

Bélega Balázs

szerda 16:15

Foci fiúknak 5-6. osztály

Nagy Gábor

csütörtök 15:30

Foci fiúknak 7-8. osztály

Nagy Gábor

csütörtök 14:40

Labdajátékok 3-4 osztály

Nagy Tamás

kedd 16:15

Röplabda 5-8. osztály

Farkas Istvánné hétfő, szerda 15:30

Kosárlabda  5-12. osztály

Takácsné Bodnár Margit szerda 14:40
Sakk kezdő

Szakály Balázs

hétfő 15:30

Sakk haladó Szakály Balázs hétfő 16:15

  

 

 

Szaktárgyi szakkörök:

 

 

Matematika szakkör 3. osztály

Oláh Imre

hétfő 16:15

Matematika szakkör 4. osztály

Szabóné Luzsi Ágnes

csütörtök 16:15

Matematika szakkör 5-8.  osztály

Ilauszky Gyöngyi

szerda 14:30

Matematika felzárkóztató 6. osztály 

Ilauszky Gyöngyi

szerda 13:15

Angol szakkör 5-6. osztály

Berkes Márta

hétfő 14:00

Lego-robot programozás 6. osztály

Molnárné Szűcs Mónika

kedd 14:30

 

ökoiskola

Karácsonyi kézműveskedés
Gimnáziumunk röplabda csapata
Nyakkendőátadó műsor
Óvodai karácsony
Karácsonyi műsor
Diákelőadás a Svetits-héten
Termények megáldása-óvoda
Máriapócsi zarándoklat
Gimnazisták klubja
Svetits-cukrászda
Kollégiumi beavató
Kaláka együttes koncertje
Svetits-hetek előadásán
Mikulás műsor az általános iskolában
Farsang az általános iskolában
Szalagtűző
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Szalagtűző műsor
Általános iskolás kisdiák
Svetits-nap
Gimnáziumi évnyitó
Évnyitó az általános iskolában
Svetits-nap
Sítábor
Általános iskolás kisdiákok
November 2019
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
nov.18. H
Svetits-nap
nov.21. Cs, 16:30 - 18:00
Fogadóóra a gimnáziumban
nov.24. V, 09:00 -
Közös iskolai mise (alsósok)
nov.26. K, 16:30 -
Szülői képviselők megbeszélése
nov.27. Sze, 07:00 - 17:00-nov.28. Cs
Befizetés
nov.28. Cs, 16:30 -
Énekkaraink hangversenye
nov.30. Szo, 10:00 - 11:30
Iskolába hívogató - ovisoknak