Diákjaink

 

1.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Szilágyiné Féki Erzsébet

Kiss Annamária


Éliás Sándor

Faragó Martin

Gozsovics Mátyás

Kiss Emma

Kojsza Dániel

Kuhn Sarolta

Molnár Ágnes

Molnár Napsugár

Nagy Anna Éva

Nyakacska Anna Léna

Papp Zalán

Péva Mihály Sebestyén

Pósán Fanni

Racz Simon Péter

Szilágyi Fruzsina Lilla

Tamaga botond

Tar Kende Ádám

Tardi Marcell

Tóth Erzsébet Berta

Végső Viktória

1.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Bokor Zsolt

Parácsi Dóra


Balla Andrea

Domokos Pál

Farkas Bertold

Gönczöl Dániel

Gyöngyösi Barna

Gyuricska Benedek

Harapkó Lukács

Horváth Lili

Juhász Zalán István

Kalmár Péter

Keczán Kornél

Kovács Emma

Kötélverő Kristóf

Kulcsár Panna

Páll Balázs Kevin

Perényi Zsófia

Suba Lili

Szulyák Zsombor Noel

Szurkos Abigél Erika

Takáts Zsombor

Völgyesi Dorina

1.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Mátyásföldiné Kaló H. Marianna

Nagy Tamás


Farkas Áron

Filipinyi-Tóth Dalma

Grünwald Bella Dóra

Kinczel Anna

Kormos Gerda

Kucser Márk Lőrinc

Leiti Áron József

Mátsás Előd

Nagy Zsófia Zoé

Navratil Zoé

Pálocska-Nagy Péter

Pettkó-Szandtner Dániel

Rácz Izabella

Rakonczás Mihály

Répási Liza

Szalontai Márton

Szatmári Árpád

Szegedi János

Szigeti szabolcs

Tóth Eliza

Vass Márton

Zsiros Zsuzsanna

2.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Gólya Gerda

Zséder-Kiss Tímea


Antal Lili

Dobos Előd

Hajas István Márk

Harapkó Márton

Hlács Kinga

Kiss Hajnalka

Kiss Kata

Kovács Botond

Kútvölgyi Piroska

Lakatos Etelka Veronika

Lukács Viktória

Márki Rella

Molnár Viktória

Nagy Blanka Lotti

Piczil Bence

Simon Jázmin

Sramkó Emese

Szabó Hanna Magdolna

Szilágyi Bertold

Tacsi Léna Hanga

Timák Levente

Tőrő Lilla

Végső László

  Svetits 1.a

2.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Opóczkiné Vajna Erika

Bálega Balázs

 

Adamik Márton Henrik

Bacsur Domonkos

Balogh Gábor

Bántó Virág

Bokor Kristóf

Éles Dávid István

Harangi Ádám Valér

Kocsis Gréta

Miholecz-Nagy Eszter

Nagy Olívia Hédi

Nagy Vivien Réka

Pásztor András

Pósán Dominik

Póti Franciska

Rácz-Kiss Balázs

Schmidt Zoltán

Schneff Bettina

Szabó Hanna

Szabó Robert

Szücs Mirella

Tóth Hanna

Tóth-Rektor Teodóra

2.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Vasváry Zsoltné

Szakály Szabolcs


Barta Kristóf

Bodnár Teodóra

Bráde Zsófia

Csapó Csenge Luca

Csarnai Marcell

Ferencz Márton

Ferge Nikolett Alíz

Gyarmati Zsófia

Hadobás Eszter

Ivánka-Tóth Levente

Kind Veronika

Kiss-Frankó Emma Rózsa

Laczkó Luca

Lazók Attila

Orbán Bence

Papp Marcell

Pető Piroska

Pogány Anna Léna

Pusztai Áron

Rozsos Ádám

Szabó Gergő

Tóth Lujza Mária

Tóth Tamás Levente

Török Zsombor

Varga Alíz Zsófia

Svetits 1.b Svetits 1.c

3.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Bakó Jánosné

Pauk Xénia


Balogh-Tóth Zalán

Bereczki Zsófia

Duris Kinga Panna

Endi Ábel

Kárász Patrik

Kiss-Mercs Mátyás

Kovach Tímea

Krekk Nándor

Lukács Lotti

Márton Maja Hanna

Németh Attila

Nilsson Hanna

Pálocska-Nagy Árpád

Pósán Zsófia

Rakonczás Anna Mária

Szabó Hanna Nóra

Szegedi Noémi

Szilágyi Noémi

Tirpák Zoltán

Tóth Hanna

Utasi Kornél

Vangel Áron Mór

Varga Nimród

Virágos Anna

Zdjelar-Erdei Szofi

 

3.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Tardi-Nagy Andrea

Oláh Imre


Bagi Máté István

Bazsó Levente András

Békési András

Farkas Hédi

Fullajtár Áron

Füzesi Mihály

Háló Benjámin

Horváth István Adrián

Kárász Luca

Katona Janka

Kis Barnabás Gergő

Köblös Diána

Lengyel Dóra

Makai Donát

Molnár Levente

Némethy Petra

Oláh Vivien

Papp Dea

Peti Olívia Erzsébet

Pető Jonatán

Szabó Dorka

Szilágyi Botond

Szulyák Tamás Milán

Terdik Leila

Tóth Márk

  Svetits 2.a

2.b

4.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Baloghné Papp Magdolna

Nagy-Lévai Zsófia


Balogh Emma Zsófia

Boros Benedek

Csillag Zoltán Barnabás

Illés Annabell

Kalmár Imre

Király Gabriella Szófia

Kocsis Antal Kristóf

Mrena Máté

Nagy Róbert Márk

Rácz Heléna

Simon Lilien

Szabó Bernadett

Szabó Maja

Szász Kristóf

Szilágyi Réka

Szőllősi Amarilla

Tacsi Marcell Benedek

Tajti Botond László

Tar Liliána Anita

Vágner Sebestyén

Verdes Luca

4.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Nánássyné Tóth Veronika

Nagy Éva


Bálint Johanna

Dalmi Dávid

Deák Martin Ádám

Farkas Bence

Farkas Dénes

Gulyás Gellért Búlcsu

Harangi Petra Veronika

Harsányi Hunor

Hornyák Katalin Elizabet

Juhász Kende Nándor

Kállai Dávid Ádám

Katona Kolos Zsolt

Kind Benedek

Lassú Dávid

Mihók Marcell

Nagy Dávid Marcel

Nagy Petra

Nemes Luca

Papp Tímea

Perényi Panna

Szabó Balázs

Takács Ákos István

Tóth Richárd Attila

Ujvárosi Noémi Judit

  Svetits 3.a  3.b

4.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Lukács Istvánné

Fábián Imre


Almási Gábor

Cserny Fanni

Domokos Zsófia

Ezüstszegi Botond

Hadzsi Zétény

Kiss Hanna

Kocsis Virág Mária

Kovács Zalán

Kurucz Ádám

Mandula Gergő Károly

Pákozdi Martin Mihály

Paládi Dorka

Papp Dániel

Répási Zalán Zoltán

Rubi Réka

Sarkadi Eszter

Szakály Anna Magdolna

Szalai Nóra

Szigeti Hanna

Szilágyi Balázs

Tóth Balázs

Tóth Zalán

Varjú Gergely

5.a osztályos tanulók névsora
          
Osztályfőnök:

Mászlainé dr. Nagy Judit

 

Ambrus Zsófia Annabella

Bakator Csanád

Baranya Tamás

Csorba Hunor

Dobos Csegő

Endi Anna

Hornyák Viktor

Johom Zsolt

Kiss-Mercs Szonja

Lazók Jázmin

Mátyás Borbála

Mikáczó Norbert

Milák Mira

Nagy Emese

Nagy Eszter

Németi Anna Villő

Schneider Berzsián Ábris

Sramkó Zselyke

Szabó Panna Ágnes

Szalontai Réka

Szántó Luca Csenge

Tirpák András

Tóth Boróka

Tóth Klára Veronika

Utasi Ákos

Veres Marcell

Vranyecz Aletta Flóra

Zsanda Botond

 Svetits 3.c

Svetits 4.a

5.b osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Eisert László


Bónus Barnabás

Bot Mara Veronika

Csillag Mózes Tamás

Deák Zalán

Erdei Viktória Virág

Fejes Nóra

Ferencz Csanád György

Hadobás Marcell

Harangi Zsófia

Haux Máté

Havas Hanna

Kádár Tamara

Kapusi Milán Gyula

Katona Hanga

Kelemen Imre

Kovács Zalán

Lengyel József

Medve Réka

Németi Jázmin

Papp Anna

Papp Dóra Lilla

Rácz Dániel

Rácz Dominik

Répási Flóra

Schmidt Adrienn

Terdik Bence

Völgyesi Nikoletta

5.c osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Kepics Ilona


Barta Emese

Boros Botond

Branda Henrik

Csete-Czinege Dániel

Fekete Kristóf

Gyarmati Balázs

Horváth Anna Sára

Kató Lili

Kovács Borbála

Maráz Máté György

Milbik Máté

Molnár Eszter

Molnár László Bence

Nagy Kincső

Osváth Ferdinánd Áron

Papp Dorina Kitti

Pénzes Zoltán

Péva Tekla

Schlager Anna

Somogyi Mariann

Tenkely Kata

Tóth Péter Ákos

Urgyán Villő

Uszkai Flóra Dalma

4.b

4.c

6.a osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Dr. Kókainé Varga Beatrix

 

Balázs Ákos Bence

Békési Gergely

Bihari Lara

Borók Luca

Bráde Bálint

Filipinyi-Tóth Zete

Galamb-Gábri Áron

Gyeskó Csongor

Hlács Hanna

Holozsai Lili

Kálmán Dalma

Keczán Lara

Kiss Hajnalka Éva

Kiss Marcell

Kovács Botond

Kuhn Rebeka

Mező Dániel

Molnár Levente

Molnár Panna

Mrena Dávid Zsolt

Papp Zsolt

Pauk Antal

Páll Bence

Rozsos Anna

Szabó Domonkos

Szilágyi Réka

Szűcs István Márk

Tóth Sára

Vangel Benedek

6.b osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Kárpátiné Könczöl Tímea

 

Arany Ferenc

Balla Tamás

Csiokmai Hanna Liza

Csordás Mona Sára

Deczki Áron

Faggyas Jázmin

Fási Dominik Mihály

Francia Fanni

Gyurcsik Dalma

Gyuricska Hanna

Harangi Anna Valéria

Harmati Anna

Ivánka Hanna

Kiss Kleó Kata

Kondor Zoltán András

Kovács Ármin

Majnár Rajmund Nimród

Máthé Péter

Mészáros Dániel

Moldoványi Ádám

Mózsik Patrik

Pap Zsolt

Reichert Regina

Sarkadi Boglárka

Szabó Izabella Ilona

Szemes Emília

Varga Péter

Varga Sándor Balázs

5.a

5.b

6.c osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Ilauszky Gyöngyi

 

Bányai Zoltán

Bartalos József Benedek

Ecsedi Réka

Ferencz Mária Anna

Ferenczi Attila Gyula

Ferge Angelika Kitti

Háló Liliána

Herczeg Annamária

Hortobágyi Viola

Kádár Zoárd

Kállai Gergő Levente

Kinczel Adrienn

Kocsis Zsófia Flóra

Koroknai Adrienn

Kovács Tibor

Kovács Zsombor

Laczkó Zsófia

Medve Lilla

Németh Dávid Zoltán

Németh Sára Anna

Papp Domonkos

Sajgó Péter

Sana Márk Richard

Sándor Péter

Somogyi Péter

Szabó Máté

Szász-Mátyás Ádádm

Szilágyi Mihály

Tóth Botond

Tóth Emma Roberta

Tóth-Rektor Heléna

Varga Anna Fruzsina

 

5.c

 

7.c osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Molnárné Szűcs Mónika

 

Elek Natália

Farkas Zsombor

Kotroczó Dávid

Lisztes Dominik

Mezei Gergő

Molnár Luca

Pál Dorina

Szabó Levente

Tóth Zoltán

Török András

 

 

8.c osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Horváth Katalin

 

Bacsur Zoltán István

Bónus Mihály

Cserepes Anna

Furó Zsófia

Hortobágyi Piroska

Iklódi Tamás

Kiss Fanni

Kiss Marcell

Kocsis János

Kurinszki Mónika

Lódi Bianka

Sajtos Viktória

Salánki Attila

Salánki Kleopátra

Simon Liza

Szabó Patrícia

Szilágyi Fruzsina

Szilágyi Panni Dorottya

Takács Amélia

Torma Kevin Márk

Tóth Levente

Vajda Krisztina

Varga Hanna

Varga Péter

  Svetits 7.c

 

 

 

 

ökoiskola

Általános iskolás kisdiákok
Farsang az általános iskolában
Általános iskolás kisdiák
Óvodai karácsony
Diákelőadás a Svetits-héten
Gimnáziumunk röplabda csapata
Kollégiumi beavató
Karácsonyi műsor
Nyakkendőátadó műsor
Svetits-nap
Évnyitó az általános iskolában
Gimnazisták klubja
Sítábor
Gimnáziumi évnyitó
Svetits-nap
Máriapócsi zarándoklat
Szalagtűző
Szalagtűző műsor
Svetits-hetek előadásán
Termények megáldása-óvoda
Svetits-cukrászda
Mikulás műsor az általános iskolában
Kaláka együttes koncertje
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Karácsonyi kézműveskedés
Szeptember 2021
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
szept.28. K, 16:30 -
Szülői képviselők megbeszélése
szept.29. Sze, 07:00 - 17:00-szept.30. Cs
Befizetés
szept.30. Cs, 07:30 -
Közös mise (gimn.) - szeretetszolgálatosok megáldása
okt. 6. Sze, 08:00 -
Megemlékezés az aradi vértanúkról
okt. 8. P, 07:30 -
Magyarok Nagyasszonya ünnepe, nyakkendőátadás (gimn.)
okt. 9. Szo, 09:00 - 12:00
Nyílt nap (gimn.)
okt.11. H, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
okt.16. Szo, 10:00 - 11:30
Iskolába hívogató - ovisoknak
okt.22. P, 18:00 -
Végzős bál (12.A)
okt.23. Szo, 17:00 -
Végzős bál (12.B)
okt.24. V-nov. 1. H
Őszi szünet