Diákjaink

 

1.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Mátyásföldiné Kaló H. Marianna

Nagy Tamás


Ambrus Zsófia Annabella

Bakator Csanád

Baranya Tamás

Csorba Hunor

Dobos Csegő

Endi Anna

Johom Zsolt

Juhász Janka

Kiss-Mercs Szonja

Lazók Jázmin

Mikáczó Norbert

Milák Mira

Németi Anna Villő

Schneider Berzsián Ábris

Sramkó Zselyke

Szabó Panna Ágnes

Szalontai Réka

Szántó Luca Csenge

Tirpák András

Tóth Boróka

Tóth Klára Veronika

Utasi Ákos

Veres Marcell

Vranyecz Aletta Flóra

Zsanda Botond

 

1.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Parácsi Dóra Bella

Tardi-Nagy Andrea


Bónus Barnabás

Bot Mara Veronika

Csillag Mózes Tamás

Deák Zalán

Fejes Nóra

Ferencz Csanád György

Harangi Zsófia

Haux Máté

Havas Hanna

Kádár Tamara

Kapusi Milán Gyula

Katona Hanga

Kelemen Imre

Kovács Zalán

Lengyel József

Medve Réka

Papp Anna

Rácz Dániel

Rácz Dominik

Répási Flóra

Schmidt Adrienn

Terdik Bence

Völgyesi Nikoletta

1.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Juhász Csabáné

Bokor Zsolt


Barta Emese

Boros Botond

Branda Henrik

Csete-Czinege Dániel

Fekete Kristóf

Gyarmati Balázs

Horváth Anna Sára

Kató Lili

Kiss Balázs Botond

Kovács Borbála

Maráz Máté György

Milbik Máté

Molnár Eszter

Molnár László Bence

Nagy Kincső

Osváth Ferdinánd Áron

Papp Dorina Kitti

Peti Anna Magdaléna

Pénzes Zoltán

Péva Tekla

Schlager Anna

Somogyi Mariann

Tenkely Kata

Tóth Péter Ákos

Urgyán Villő

Uszkai Flóra Dalma

 

2.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Erdélyi Enikő

Csernaburczky Gyula


Balázs Ákos Bence

Békési Gergely

Bihari Lara

Bódi Dávid Bence

Borók Luca

Bráde Bálint

Filipinyi-Tóth Zete

Galamb-Gábri Áron

Hlács Hanna

Holozsai Lili

Juhász Luca Zsófi

Keczán Lara

Kiss Hajnalka Éva

Kiss Marcell

Kovács Botond

Kuhn Rebeka

Mező Dániel

Molnár Levente

Molnár Panna

Mrena Dávid Zsolt

Papp Zsolt

Rozsos Anna

Szabó Domonkos

Szilágyi Mihály

Szilágyi Réka

Szűcs István Márk

Tóth Sára

Vajda Orsolya Lilla

Vangel Benedek

 

2.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Nagy Éva

Opóczkiné Vajna Erika

 

Balla Tamás

Bari Arabella

Csiokmai Hanna Liza

Csordás Mona Sára

Deczki Áron

Dremák Imola

Faggyas Jázmin

Fási Dominik Mihály

Francia Fanni

Gyurcsik Dalma

Gyuricska Hanna

Harangi Anna Valéria

Harmati Anna

Hornyák Viktor

Kiss Kleó Kata

Kondor Zoltán András

Kovács Ármin

Majnár Rajmund Nimród

Mészáros Dániel

Moldoványi Ádám

Pap Zsolt

Reichert Regina

Sarkadi Boglárka

Szabó Bence Kálmán

Szabó Izabella Ilona

Szemes Emília

Varga Péter

Varga Sándor Balázs

2.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Vasváry Zsoltné

Szakály Szabolcs

 

Bartalos József Benedek

Ecsedi Réka

Ferencz Mária Anna

Ferenczi Attila Gyula

Ferge Angelika Kitti

Hortobágyi Viola

Kádár Zoárd

Kállai Gergő Levente

Kinczel Adrienn

Kocsis Zsófia Flóra

Koroknai Adrienn

Kovács Tibor

Kovács Zsombor

Laczkó Zsófia

Medve Lilla

Németh Dávid Zoltán

Németh Sára Anna

Papp Domonkos

Sajgó Péter

Sándor Péter

Somogyi Péter

Szabó Máté

Szász-Mátyás Ádádm

Tóth Botond

Tóth Emma Roberta

Tóth-Rektor Heléna

Varga Anna Fruzsina

 

3.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Bakó Jánosné

Lévai Zsófia

 

Bacskai Áron

Bánfi Frigyes

Benefi Adrienn

Benefi Szílvia

Bihari Levente

Bordi Bellla Viktória

Csete-Czinege Luca

Dankó Sára

Daróczi Zsófi Orsolya

Frankó Nándor

Hegedűs Luca Janka

Hegedűs Zsombor Áron

Herczog Gábor

Hornyik Fanni

Hortobágyi Csenge

Kovács-Bojté Csinszka

Krekk Bíborka

Molnár Luca

Pogány Balázs

Sramkó Gyöngyvér

Szabó Blanka

Szilágyi Dénes

Tar Péter József

Timák Krisztián

Török András József

Varjú Bálint

Veres Péter

3.b osztályos tanulók névsora
           
 Tanítók:

Baloghné Papp Magdolna

Oláh Imre

 

Babály Dániel

Bakator Csenge

Bocskay Áron

Csaba Gyula

Demjén Ákos

Duris Boglárka

Füzesi Mária

Gombácsi Tamás

Ivánka-Tóth Hanna

Kristóf Zsombor István

László Lidvina Nóra

Lisztes Dominik Imre

Majer Zoé

Nagy Regina

Nyakacska Balázs

Pál Dorina Alexandra

Szabó Levente Zsolt

Szántó Szonja Anna

Szász Vincze

Szecsődi Ádám

Szilágyi Hanna

Vancsik Panna Szende

Varga Ágnes Nóra

Vincze Tamás

Vodila Panna

Zsom János

 

 3.c osztályos tanulók névsora

         Tanítók:

Dancsi Dorottya

Fábián Imre

 

Árvai-Szepesi Kristóf

Bihari Balázs

Bihari Zsolt

Czapák Dániel

Czapák Réka

Csordás Csaba

Elek Natália

Fullajtár Ádám

Grünwald Eszter Anna

Gulyás Csanád Tamás

Halász Flóra

Harmati Áron

Komádi Dominik

Kovács Panka

Könyves Borbála

Mezei Gergő

Nagy Vera

Nagy Zorka Bíborka

Orbán Petra

Pénzes Dóra

Ruszkabányai Nándor

Schlager Benedek

Szabó Sarolta

Tatos Csanád Rudolf

Tompa Benedek

4.a osztályos tanulók névsora

         Tanítók:

Lukács Istvánné

Bálega Balázs

 

Balogh Ádám József

Boa László

Bordosi Gergő

Borók Sára

Daróczi Andor Imre

Dzsula Petra

Jaskó Barbara Beatrix

Kerékgyártó Rebeka Dóra

Kiss Fanni

Kovács Előd

Köblös Máté

Kurinszki Mónika

Lénárt Áron

Lénárt Zsolt

Pecséri Máté Botond

Pete Borbála

Rózsa Márton

Salánki Attila

Salánki Kleopátra

Szabó Máté

Szatmári Kristóf

Székely Laura Dalma

Széll Dániel Huba

Szilágyi Panni Dorottya

Szilvási Dominik Dávid

Terdik Roland

Tóth Levente

Vajda Krisztina

Varga Péter

 

4.b osztályos tanulók névsora
            Tanítók:

Nánássyné Tóth Veronika

Oscsenda Eszter

 

Antal Zétény

Bonus Mihály

Cserepes Anna

Farkas Bálint

Gulyás Sarolta Petra

Herceg Szebasztián

Hüse Gergő Ferenc

Kiss Virág Sára

Kiss Zsófia Zsanna

Kocsis János

Kovács Ádám

Kovács Nelli

Leiti Eszter

Molnár Márk

Perge Anna

Rácz Olivér

Sajtos Viktória

Schmidt Gréta

Simon Liza

Szabó Patrícia

Szemán József András

Szilas Miklós

Torma Kevin Márk

Török Kristóf Imre

Varga Hanna

Veres Emil

 

4.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Üsth Jutta

Szabóné Luzsi Ágnes

 

Almási Gergely

Baranya Gergely

Békési Áron

Branda Milán

Deák Ottó

Fedora Ferenc

Fekete Bernadett

Gyarmati Rita

Hornyák Sára

Hortobágyi Piroska

Iklódi Tamás

Kádár Kamilla

Kiss Marcell

Komádi Kamilla

Kurucz Alíz

Leposa Csanád

Lódi Bianka

Marusák Orsolya Rebeka

Mátyásföldi Maja

Oparaugo Gilbert Peter

Paládi Boglárka

Palotai Csaba

Papp Ádám

Pettkó-Szandtner Ádám

Pósán András

Rákos Tamás

Szilvási Orsolya

Taizs Dóra Lea

Terdik Tekla

 

5.a osztályos tanulók névsora

         Osztályfőnök:

Kárpátiné Könczöl Tímea

 

Balog Tamás

Deák Kevin

Demjén Kristóf

Elek Dániel

Farkas Réka

Hornyák Adél

Hornyák Csaba

Hornyák Szófia

Jánki Viktória Emma

Jertyity Gergő

Káplár Zsombor

Kis Sára Flóra

Kocsis Gabriella

Kovács Panna

Ladosenszki Ádám

Mihók Máté

Molnár Ádám

Oláh Dániel

Papp Rebeka Napsugár

Rápolthy Boglárka

Reichert Hanna

Szabó Ákos

Szabó Máté

Szegedi Marcell

Szentkirályi Lili Dóra

Tornyai Dóra

Varga Ádám

Varga Máté

5.b osztályos tanulók névsora

         Osztályfőnök:

Kepics Ilona

 

Ajmal Kristóf

Bacskai Levente

Balogh Anna Kíra

Balogh Ádám

Dézsi Zajzon

Drágán Dániel

Ferenczi Emma

Ferge Vivien Rita

Fullajtár Zoltán

Fülöp Borbála

Gál Noémi Dorka

Kovács Benjamin

Krekk Zoltán

Molnár Bende János

Nagy Emma

Papp Viktória

Sajtos Imre

Striffel Dominik Fabríció

Sztancs Anna

Tenkely Anna

Tordai Marianna

Villás Attila Valentin

 

5.c osztályos tanulók névsora
         Osztályfőnök:

               Mászlainé dr.Nagy Judit

 

Baranya Luca

Ezüstszegi Nikolett

Füzesi Júlia

Halász Fanni

Haramura Máté

Harmati Nelli Erika

Hegedüs Anna Eszter

Kelemen Szabolcs

Kiss Barnabás Vilmos

Kiss Lili

Kiss-Frankó Nóra

Kosztin-Számadó Csanád

Kovács Dániel

Kuhn Veronika

Laczkó Levente

Molnár Hunor

Molnár Máté Dániel

Nagy Szabolcs Csaba

Pálfi Attila

Péva Lujza

Ruszkabányai Dénes

Szabados Veronika

Szabó Balázs Hunor

Szabó Kata

Szabó Olivér

Szakál Aliz

Szakály Máté Szabolcs

Szilágyi Lilla

Uszkai Janka Ivetta


 

 

 

6.a osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Ilauszky Gyöngyi

 

Borbély Andrea Gitta

Demeter Dávid

Fedora Nóra Napsugár

Fekete Noémi

Füzesi Anna

Gulyás Ádám Benjámin

Győriványi Georgina

Herczog Maja

Iklódi Nóra Anna

Karmanoczki Máté

Kiss Veronika Mária

Komádi Eszter

Kóris Alma Napsugár

Kovács Eszter

Laczkó Nándor

Lassú Boglárka

Medve Szabolcs

Milák Dénes

Pecséri Csaba Zoltán

Rácz Kristóf

Rákosi Rebeka

Sánta Marisa Susana

Steiger Máté

Szabó Márton László  

Szászi Alíz

Szilvási Balázs

Tóth Barnabás

Tóth Kristóf

Várady Kornélia Ibolya

Vaskó Aurél

Vaszil István

6.b osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Kádárné Kupecz Erika

 

Baksa Mária Anna

Balogh Vivien

Bánfi György

Bónus Zoltán

Bot Panna Rózsa

Budai Flóra

Csobán Nikolett

Csorba Hanna

Duris Bence Domonkos

Forján Adrienn

Gyallai Hanna

Harangi Nikolett

Harmati Dániel

Istenes Lili Hanna

Jónás Jázmin Noémi

Jónás Petra 

Keczán Levente Tibor

Kosztin-Számadó Zétény

Kucser Máté Ákos

Llupo Martina

Mezei Gréta

Molnár Abigél

Schlager Márton

Stiegelmayer Bálint

Szabó Tamás

Tompa Levente István

Tóth Nadin Kíra

Uszkai Boglárka Manna

 

 

7.c osztályos tanulók névsora
       
 Osztályfőnök: 
            Molnárné Szűcs Mónika

 

Agócs Napsugár Emília

Baranyai Máté

Bencze András Krisztián

Deák Szabolcs

Dzsula Dániel

Farkas Dávid

Fórizs Krisztina

Juráskó Márk

Kövy Annamária

Pozsonyi Gréta

Szűcs Márk

Tömpe Melinda Virág

Veres Dávid Adrián

8.c osztályos tanulók névsora
       
 Osztályfőnök: 
            Dr. Juhászné Rippert Teodóra

 

Ács Attila

Ármós Bianka Anikó

Czibere Ákos Richárd

Cseke Dániel

Csordás Ádám Ruben

Fekete Viktória

Juhos Gyöngyvér

Kiss Dóra

Máthé Attila Gyula

Mihálka Bianka Ágnes

Milák Viktória Eszter

Molnár Dominik Kristóf

Nagy Nóra

Ruzicska Zoltán Bálint

Szabó Emese

Szabó Liliána

Szaporán Fruzsina

Szilágyi Péter

Váncsa György Erik

Varga Zsanett

Veres Kristóf Krisztián

 

ökoiskola

Általános iskolás kisdiákok
Máriapócsi zarándoklat
Általános iskolás kisdiák
Szalagtűző
Kaláka együttes koncertje
Svetits-nap
Sítábor
Gimnáziumi évnyitó
Mikulás műsor az általános iskolában
Karácsonyi műsor
Nyakkendőátadó műsor
Svetits-cukrászda
Óvodai karácsony
Farsang az általános iskolában
Gimnazisták klubja
Kollégiumi beavató
Diákelőadás a Svetits-héten
Termények megáldása-óvoda
Gimnáziumunk röplabda csapata
Évnyitó az általános iskolában
Svetits-nap
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Karácsonyi kézműveskedés
Szalagtűző műsor
Svetits-hetek előadásán
Október 2017
H K Sz Cs P Szo V
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
okt.20. P, 11:00 -
'56-os megemlékezés
okt.25. Sze, 07:00 - 17:00-okt.26. Cs
Befizetés
okt.27. P, 18:00 -
Végzős bál (12.A)
okt.28. Szo, 18:00 -
Végzős bál (12.B)
okt.29. V-nov. 5. V
Őszi szünet
nov. 7. K, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
nov. 8. Sze, 16:00 - 18:00
Fogadóóra (5-8.évf.)
nov. 9. Cs, 09:00 - 12:00
Nyílt nap (gimn.)
nov.11. Szo, 09:00 - 11:00
Iskolába hívogató - ovisoknak
nov.17. P
Svetits-nap
nov.19. V, 09:00 -
Közös iskolai mise (alsósok)
nov.22. Sze, 16:30 - 18:00
Fogadóóra a gimnáziumban
nov.28. K, 16:30 -
Szülői képviselők megbeszélése
dec. 4. H, 07:50 - 08:10
Adventi koszorúk megáldása (gimn.)
dec. 4. H, 08:05 - 16:00
Lelki nap (ált.isk.)
dec. 4. H, 08:10 - 08:30
Adventi koszorúk megáldása (ált.isk.)
dec. 6. Sze
Mikulás (alsósok)
dec. 8. P, 08:00 -
Szeplőtelen fogantatás ünnepe - szalagtűzés