Diákjaink

 

1.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Szilágyiné Féki Erzsébet

Kiss Edina


Antal Lili

Dobos Előd

Félegyházi Márk

Hajas István Márk

Harapkó Márton

Hlács Kinga

Kiss Hajnalka

Kiss Kata

Kovács Botond

Kútvölgyi Piroska

Lakatos Etelka Veronika

Lukács Viktória

Márki Rella

Molnár Viktória

Nagy Blanka Lotti

Piczil Bence

Simon Jázmin

Sramkó Emese

Szabó Hanna Magdolna

Szilágyi Bertold

Tacsi Léna Hanga

Timák Levente

Tőrő Lilla

Végső László

1.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Opóczkiné Vajna Erika

Bálega Balázs


Adamik Márton Henrik

Bacsur Domonkos

Balogh Gábor

Bántó Virág

Bokor Kristóf

Éles Dávid István

Harangi Ádám Valér

Kocsis Gréta

Miholecz-Nagy Eszter

Nagy Olívia Hédi

Nagy Vivien Réka

Pásztor András

Pósán Dominik

Póti Franciska

Rácz-Kiss Balázs

Schmidt Zoltán

Schneff Bettina

Szabó Hanna

Szabó Robert

Szücs Mirella

Tóth Hanna

Tóth-Rektor Teodóra

Svetits 1.a Svetits 1.b

1.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Vasváry Zsoltné

Szakály Szabolcs


Barta Kristóf

Bodnár Teodóra

Bráde Zsófia

Csapó Csenge Luca

Csarnai Marcell

Ferencz Márton

Ferge Nikolett Alíz

Gyarmati Zsófia

Ivánka-Tóth Levente

Kind Veronika

Kiss-Frankó Emma Rózsa

Laczkó Luca

Lazók Attila

Nyakacska Anna Léna

Orbán Bence

Papp Marcell

Pető Piroska

Pogány Anna Léna

Pusztai Áron

Rozsos Ádám

Szabó Gergő

Tóth Lujza Mária

Tóth Tamás Levente

Török Zsombor

Varga Alíz Zsófia

 
Svetits 1.c  

2.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Mátyásföldiné Kaló H. Marianna

Nagy Tamás


Balogh-Tóth Zalán

Bereczki Zsófia

Duris Kinga Panna

Endi Ábel

Kárász Patrik

Kiss-Mercs Mátyás

Kovach Tímea

Krekk Nándor

Lukács Lotti

Márton Maja Hanna

Németh Attila

Nilsson Hanna

Pálocska-Nagy Árpád

Rakonczás Anna Mária

Szabó Hanna Nóra

Szegedi Noémi

Szilágyi Noémi

Tirpák Zoltán

Tóth Hanna

Utasi Kornél

Vangel Áron Mór

Varga Nimród

Virágos Anna

Zdjelar-Erdei Szofi

 

2.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Parácsi Dóra Bella

Bokor Zsolt


Bagi Máté István

Bazsó Levente András

Békési András

Farkas Hédi

Fullajtár Áron

Füzesi Mihály

Háló Benjámin

Horváth István Adrián

Kárász Luca

Katona Janka

Kis Barnabás Gergő

Köblös Diána

Lengyel Dóra

Makai Donát

Molnár Levente

Némethy Petra

Oláh Vivien

Papp Dea

Peti Olívia Erzsébet

Pető Jonatán

Szabó Dorka

Szilágyi Botond

Szulyák Tamás Milán

Terdik Leila

Tóth Márk

  Svetits 2.a

2.b

3.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Béresné Tóth Katalin

Nagy-Lévai Zsófia


Balogh Emma Zsófia

Boros Benedek

Csillag Zoltán Barnabás

Illés Annabell

Kalmár Imre

Király Gabriella Szófia

Kocsis Antal Kristóf

Miholecz-Nagy Ádám

Mrena Máté

Nagy Róbert Márk

Rácz Heléna

Simon Lilien

Szabó Bernadett

Szabó Maja

Szász Kristóf

Szilágyi Réka

Szőllősi Amarilla

Tacsi Marcell Benedek

Tajti Botond László

Tar Liliána Anita

Vágner Sebestyén

Verdes Luca

3.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Nánássyné Tóth Veronika

Nagy Éva


Bálint Johanna

Dalmi Dávid

Deák Martin Ádám

Farkas Bence

Farkas Dénes

Gulyás Gellért Búlcsu

Harangi Petra Veronika

Harsányi Hunor

Hornyák Katalin Elizabet

Juhász Kende Nándor

Kállai Dávid Ádám

Katona Kolos Zsolt

Kind Benedek

Lassú Dávid

Mihók Marcell

Nagy Dávid Marcel

Nagy Petra

Papp Tímea

Perényi Panna

Szabó Balázs

Takács Ákos István

Tóth Richárd Attila

Ujvárosi Noémi Judit

  Svetits 3.a  3.b

3.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Lukács Istvánné

Fábián Imre


Almási Gábor

Cserny Fanni

Dienes Bence

Dienes Boglárka

Domokos Zsófia

Ezüstszegi Botond

Hadzsi Zétény

Kiss Hanna

Kocsis Virág Mária

Kovács Zalán

Kurucz Ádám

Mandula Gergő Károly

Pákozdi Martin Mihály

Paládi Dorka

Papp Dániel

Répási Zalán Zoltán

Rubi Réka

Sarkadi Eszter

Szakály Anna Magdolna

Szalai Nóra

Szigeti Hanna

Szilágyi Balázs

Tóth Balázs

Tóth Zalán

Varjú Gergely

4.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Bakó Jánosné

Pauk Xénia


Ambrus Zsófia Annabella

Bakator Csanád

Baranya Tamás

Csorba Hunor

Dobos Csegő

Endi Anna

Johom Zsolt

Juhász Janka

Kiss-Mercs Szonja

Lazók Jázmin

Mikáczó Norbert

Milák Mira

Nagy Emese

Nagy Eszter

Németi Anna Villő

Schneider Berzsián Ábris

Sramkó Zselyke

Szabó Panna Ágnes

Szalontai Réka

Szántó Luca Csenge

Tirpák András

Tóth Boróka

Tóth Klára Veronika

Utasi Ákos

Veres Marcell

Vranyecz Aletta Flóra

Zsanda Botond

 Svetits 3.c

Svetits 4.a

4.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Baloghné Papp Magdolna

Oláh Imre


Bónus Barnabás

Bot Mara Veronika

Csillag Mózes Tamás

Deák Zalán

Fejes Nóra

Ferencz Csanád György

Harangi Zsófia

Haux Máté

Havas Hanna

Kádár Tamara

Kapusi Milán Gyula

Katona Hanga

Kelemen Imre

Kovács Zalán

Lengyel József

Medve Réka

Németi Jázmin

Papp Anna

Rácz Dániel

Rácz Dominik

Répási Flóra

Schmidt Adrienn

Terdik Bence

Völgyesi Nikoletta

4.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Gólya Gerda

Kiss Annamária

Szilágyi Orsolya

Barta Emese

Boros Botond

Branda Henrik

Csete-Czinege Dániel

Erdei Viktória Virág

Fekete Kristóf

Gyarmati Balázs

Horváth Anna Sára

Kató Lili

Kovács Borbála

Maráz Máté György

Milbik Máté

Molnár Eszter

Molnár László Bence

Nagy Kincső

Osváth Ferdinánd Áron

Papp Dorina Kitti

Peti Anna Magdaléna

Pénzes Zoltán

Péva Tekla

Schlager Anna

Somogyi Mariann

Tenkely Kata

Tóth Péter Ákos

Urgyán Villő

Uszkai Flóra Dalma

4.b

4.c

5.a osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Dr. Kókainé Varga Beatrix

 

Balázs Ákos Bence

Békési Gergely

Bihari Lara

Bódi Dávid Bence

Borók Luca

Bráde Bálint

Filipinyi-Tóth Zete

Galamb-Gábri Áron

Gyeskó Csongor

Hlács Hanna

Holozsai Lili

Juhász Luca Zsófi

Kálmán Dalma

Keczán Lara

Kiss Hajnalka Éva

Kiss Marcell

Kovács Botond

Kuhn Rebeka

Mező Dániel

Molnár Levente

Molnár Panna

Mrena Dávid Zsolt

Papp Zsolt

Pauk Antal

Páll Bence

Rozsos Anna

Szabó Domonkos

Szilágyi Réka

Szűcs István Márk

Tóth Sára

Vangel Benedek

5.b osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Kárpátiné Könczöl Tímea

 

Arany Ferenc

Balla Tamás

Csiokmai Hanna Liza

Csordás Mona Sára

Deczki Áron

Faggyas Jázmin

Fási Dominik Mihály

Francia Fanni

Gyurcsik Dalma

Gyuricska Hanna

Harangi Anna Valéria

Harmati Anna

Kiss Kleó Kata

Kondor Zoltán András

Kovács Ármin

Majnár Rajmund Nimród

Máthé Péter

Mészáros Dániel

Moldoványi Ádám

Mózsik Patrik

Pap Zsolt

Reichert Regina

Sarkadi Boglárka

Szabó Izabella Ilona

Szemes Emília

Varga Péter

Varga Sándor Balázs

5.a

5.b

5.c osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Ilauszky Gyöngyi

 

Bartalos József Benedek

Ecsedi Réka

Ferencz Mária Anna

Ferenczi Attila Gyula

Ferge Angelika Kitti

Háló Liliána

Herczeg Annamária

Hornyák Viktor

Hortobágyi Viola

Kádár Zoárd

Kállai Gergő Levente

Kinczel Adrienn

Kocsis Zsófia Flóra

Koroknai Adrienn

Kovács Tibor

Kovács Zsombor

Laczkó Zsófia

Medve Lilla

Németh Dávid Zoltán

Németh Sára Anna

Papp Domonkos

Sajgó Péter

Sana Márk Richard

Sándor Péter

Somogyi Péter

Szabó Máté

Szász-Mátyás Ádádm

Szilágyi Mihály

Tóth Botond

Tóth Emma Roberta

Tóth-Rektor Heléna

Varga Anna Fruzsina

6.a osztályos tanulók névsora
          
Osztályfőnök:

Mászlainé dr. Nagy Judit

 

Bacskai Áron

Benefi Adrienn

Benefi Szílvia

Bordi Bellla Viktória

Csete-Czinege Luca

Dankó Sára

Daróczi Zsófi Orsolya

Frankó Nándor

Hegedűs Luca Janka

Hegedűs Zsombor Áron

Herczog Gábor

Hortobágyi Csenge

Kovács Kristóf

Krekk Bíborka

Mátyás Levente Botond

Molnár Luca

Pogány Balázs

Sipos László

Sramkó Gyöngyvér

Szabó Blanka

Szilágyi Dénes

Tar Péter József

Timák Krisztián

Török András József

Varjú Bálint

Veres Péter

5.c

6.a

6.b osztályos tanulók névsora

            Osztályfőnök:

Kepics Ilona

 

Babály Dániel

Bakator Csenge

Bocskay Áron

Czapák Dániel

Csaba Gyula

Duris Boglárka

Farkas Zsombor

Gombácsi Tamás

Ivánka-Tóth Hanna

Kristóf Zsombor István

László Lidvina Nóra

Lisztes Dominik Imre

Nagy Regina

Nyakacska Balázs

Pál Dorina Alexandra

Szabó Levente Zsolt

Szántó Szonja Anna

Szász Vincze

Szecsődi Ádám

Szilágyi Hanna

Vancsik Panna Szende

Varga Ágnes Nóra

6.c osztályos tanulók névsora

         Osztályfőnök:

Nagyné Bóka Gabriella

 

Árvai-Szepesi Kristóf

Bihari Balázs

Bihari Zsolt

Czapák Réka

Elek Natália

Fullajtár Ádám

Grünwald Eszter Anna

Gulyás Csanád Tamás

Halász Flóra

Harmati Áron

Kovács Panka

Mezei Gergő

Nagy Gergő

Nagy Vera

Nagy Zorka Bíborka

Orbán Petra

Pénzes Dóra

Schlager Benedek

Szabó Sarolta

Szász Eliza Hanna

Tatos Csanád Rudolf

Tompa Benedek

Tóth Zoltán

6.b

6.c

7.c osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Horváth Katalin

 

Bacsur Zoltán István

Bónus Mihály

Cserepes Anna

Furó Zsófia

Hortobágyi Piroska

Iklódi Tamás

Kiss Fanni

Kiss Marcell

Kocsis János

Kurinszki Mónika

Lódi Bianka

Sajtos Viktória

Salánki Attila

Salánki Kleopátra

Simon Liza

Szabó Patrícia

Szatmári Kristóf

Szilágyi Fruzsina

Szilágyi Panni Dorottya

Takács Amélia

Torma Kevin Márk

Tóth Levente

Vajda Krisztina

Varga Hanna

Varga Péter

8.c osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Molnárné Szűcs Mónika

 

Balog Tamás

Balogh Ádám

Danó Döme Dániel

Jánki Viktória

Kelemen Szabolcs 

Keszthelyi Anna Kamilla

Kocsis Gabriella

Matlag Máté

Milák Ramóna

Misuta Zoltán Tamás

Molnár Bende

Pálfi Attila

Papp Rebeka Napsugár

Reichert Hanna

Sajtos Imre

Szabó Máté

Szentkirályi Lili

Tordai Marianna

Tornyai Dóra

Tóth Beatrix

Svetits 7.c

8.c

 

 

 

 

ökoiskola

Szalagtűző
Kaláka együttes koncertje
Svetits-nap
Karácsonyi műsor
Máriapócsi zarándoklat
Nyakkendőátadó műsor
Karácsonyi kézműveskedés
Mikulás műsor az általános iskolában
Szalagtűző műsor
Gimnáziumunk röplabda csapata
Termények megáldása-óvoda
Gimnazisták klubja
Óvodai karácsony
Diákelőadás a Svetits-héten
Svetits-cukrászda
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Általános iskolás kisdiákok
Kollégiumi beavató
Svetits-hetek előadásán
Svetits-nap
Gimnáziumi évnyitó
Általános iskolás kisdiák
Sítábor
Évnyitó az általános iskolában
Farsang az általános iskolában
December 2020
H K Sz Cs P Szo V
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3